1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

żurawie budowlane
Autor: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com
Branża budowlana ma wiele definicji. Jedna z nich powiada, że jest to działalność techniczna polegająca na wznoszeniu lub zmianie obiektów budowlanych. Ze względu no to gdzie te budynki są budowane branża budowlana podzielona jest na wodną oraz lądową. Bardzo dużo sprzętów i urządzeń jest używanych w branży budowlanej. Jednym z nich są żurawie budowlane. Dzieli się ja na stacjonarne oraz przesuwalne. Służą one do stawiania między innymi skytowerów i zaliczane są do najpotężniejszych maszyn roboczych. Składają się one z paru części.

0 Comments

obróbka blachy
Autor: PEO ACWA
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy konsument jest dosyć wymagający oraz zazwyczaj oczekuje od artykułów bądź usług jak najwyższego poziomu oraz szczególnie konkurencyjnych cen. Jest to spowodowane głównie wielką konkurencją. Firmy powinny gwarantować wysoką jakość usług, jeśli chcą zainteresować klientów, a co za tym idzie, powiększać zyski. Wyjątkiem pod tym względem nie jest hurtownia Hurtownie znakomicie zdają sobie sprawę z tego, jakie są nowoczesne potrzeby rynku i próbują im sprostać, przykładowo poprzez sprzedawanie możliwie jak największego wachlarza blach, które nadają się do zastosowania w towarzystwie dźwigów.

0 Comments

wyburzanie domu
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością większość ludzi miała okazję oglądać kiedyś filmy, na których wielki budynek po wybuchu w ciągu kilku sekund rozpada się i staje stertą gruzu. Jednak mało kto patrząc na coś takiego ma pełną świadomość, że te kilka sekund poprzedzone bywa niekiedy kilkumiesięczną pracą grupy specjalistów, a także że są inne, mniej widowiskowe techniki na to, aby uzyskać dokładnie taki sam rezultat.

0 Comments

blacha
Autor: José Ramón Polo López
Źródło: http://www.flickr.com
Zastosowanie przez nas dźwigów jest dzisiaj wielkie. Są one bowiem w stanie znacznie ułatwić nam w podobny sposób wykonywanie naszych zadań w firmach wytwórczych, jak i pomóc przy przenoszeniu produktów wielkogabarytowych. W tym miejscu trzeba tymczasem przyznać, że dźwig jak każde urządzenie mechaniczne z biegiem czasu podlega zużyciu. W jego produkcji zastosowano stosunkowo wiele elementów, jakie muszą zostać co pewien podmienione.

0 Comments

zbliżenie na żurawie budowlane
Autor: Ron Cogswell
Źródło: http://www.flickr.com
Czym byłyby pokaźne budowy bez równie wielkich, wtapiających się w niebo dźwigów? Stojące i obracające się żurawie wieżowe oraz żurawie jeżdżące (mobilne) w szczególny sposób przyczyniają się do zintensyfikowania prac przy wielkich budowach. Ogromny sprzęt wiąże się też z profesjonalną obsługą, czyszczeniem i właściwym przeglądaniem.