1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

żurawie budowlane
Autor: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com
Budowlanka ma sporo definicji. Jedna z nich mówi, że jest to działalność techniczna która polega na wznoszeniu lub zmianie obiektów budowlanych. Z uwagi no to gdzie te budynki powstają budownictwo dzieli się na wodne oraz lądowe. Bardzo dużo sprzętów i urządzeń jest stosowanych w branży budowlanej. Jednym z nich są żurawie budowlane. Dzieli się ja na stacjonarne oraz przestawne. Służą one do stawiania m.in. wieżowców i zaliczane są do największych maszyn roboczych. Składają się one z paru części.

0 Comments

obróbka blachy
Autor: PEO ACWA
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny konsument jest bardzo wymagający oraz z reguły oczekuje od towarów lub usług jak najlepszego poziomu oraz wyjątkowo atrakcyjnych cen. Jest to spowodowane przede wszystkim ogromną konkurencją. Firmy powinny gwarantować wysoką jakość usług, o ile pragną uzyskać klientów, a co za tym idzie, osiągać zyski. Wyjątkiem pod tym względem nie jest hurtownia Hurtownie doskonale zdają sobie sprawę z tego, jakie są współczesne wymagania rynku i starają się im sprostać, chociażby przez proponowane możliwie jak najszerszego wyboru blach, które nadają się do zastosowania w towarzystwie dźwigów.

0 Comments

wyburzanie domu
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością większość ludzi miała okazję oglądać kiedyś filmy, na których wielki budynek po wybuchu w ciągu kilku sekund rozpada się i staje stertą gruzu. Jednak mało kto patrząc na coś takiego ma pełną świadomość, że te kilka sekund poprzedzone bywa niekiedy kilkumiesięczną pracą grupy specjalistów, a także że są inne, mniej widowiskowe techniki na to, aby uzyskać dokładnie taki sam rezultat.

0 Comments

blacha
Autor: José Ramón Polo López
Źródło: http://www.flickr.com
Wykorzystanie przez nas dźwigów jest współcześnie ogromne. Są one bowiem w stanie istotnie uprościć nam w podobny sposób wykonywanie naszych zadań w firmach produkcyjnych, jak i pomóc przy przenoszeniu towarów wielkogabarytowych. W tym miejscu należy jednak przyznać, że dźwig jak każde urządzenie mechaniczne z biegiem czasu podlega wyeksploatowaniu. W jego produkcji wykorzystano stosunkowo wiele składników, jakie muszą zostać co jakiś czas zamienione.

0 Comments

zbliżenie na żurawie budowlane
Autor: Ron Cogswell
Źródło: http://www.flickr.com
Czym byłyby pokaźne budowy bez specyficznych, wtapiających się w niebo dźwigów? Stojące i obrotowe żurawie wieżowe, a także żurawie jeżdżące (mobilne) w szczególny sposób przyczyniają się do zintensyfikowania prac przy wielkich budowach. Gigantyczny sprzęt wiąże się jednocześnie profesjonalną obsługę z czyszczeniem i odpowiednim naprawianiem.