1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Klimatyzowanie pomieszczeń przemysłowych

0 Comments

elektrownia
Źródło: http://sxc.hu/
W przemyśle stosuje się profesjonalne urządzenia do zachowania wymaganych warunków klimatycznych, nierzadko zatrudniając przy tym wysoce wyspecjalizowane firmy, których zadaniem jest wybór i montowanie takich przyrządów. Elementy na jakie należy zwrócić największą uwagę to: temperatura i wilgotność powietrza. Każde działanie wymaga odmiennych warunków, jednak przyrządy służące do ich zachowania są zawsze te same.

Do czego można wykorzystać kompresory gazów?

0 Comments

sprężarka śrubowa
Źródło: http://pneuma.pl
Na pewno każdy z nas bardzo dobrze wie o tym, że w obecnych czasach dosłownie na każdym kroku w swoim życiu codziennym wykorzystujemy wiele różnych technologii, których działanie nierzadko jest poza naszym rozumieniem. Rzeczywiście, sporo z nich stanowi po prostu tak złożone kwestie, że bez odpowiedniego doświadczenia czy wiedzy z tym związanej nigdy nie będziemy w stanie do końca zrozumieć tego, w jaki sposób mogą one funkcjonować.

0 Comments

chłodnia
Autor: Steve Snodgrass
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo pomieszczeń przemysłowych powinno posiadać zimniejsze miejsca. Okazuje się być wiele powierzchni, w których niższa temperatura jest niezbędna, by dało się odpowiednio działać. Takie powierzchnie to pomieszczenia do trzymania nabiału, które znajdują się w marketach, lub miejsca w których przygotowywane okazują się ryby do sprzedaży.

0 Comments

Wiertarka Bosch
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Elektronarzędzia umożliwiają faktycznie oszczędzić czas. Dzięki korzystaniu ze sprężonego powietrza, energii elektrycznej czy spalania, możliwa jest faktycznie bezproblemowa praca, z jaką poradzić sobie może każdy z nas. Najistotniejsze tojednakowoż stosować się do wymogów bezpieczeństwa, czyli dokładne zapoznanie się z instrukcją i postępowanie w zgodzie z nią.

0 Comments

auto
Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre elementy w samochodach będą niesamowicie ważne

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że nie wszystkie części, które są ważne dla działania pojazdu, czy lepszego komfortu podróży, okazują się być widoczne na pierwszy rzut oka. Niektóre te elementy mogą być bardzo niewielkie, a jednak ich działanie ma szansę okazać się być bardzo ważne, dlatego powinniśmy przykładać rzetelną uwagę na to, czy wszystko działa w odpowiedni sposób, tak aby móc się cieszyć z komfortu podróży.

0 Comments

duży magazyn w firmie
Autor: arileu
Źródło: http://www.flickr.com
Rynsztunek pneumatyczny coraz to nagminniej natrafia na konkurencję pod postacią urządzeń mechanicznych albo też elektrycznych. Istnieją jednak niezaprzeczalne atuty, które pozwolą na przekonanie się do urządzeń pneumatycznych i powietrza sprężonego.

Przyrządy stosowane w automatyce przemysłowej

0 Comments

Zbiornik ciśnieniowy
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym ze faktów wyzyskiwanych w automatyce przemysłowej jest kompresja powietrza. Absorbuje się tym odrębna dyscyplina: pneumatyka. Zaletą wykorzystania sprężonego powietrza jest ochrona środowiska, składnik ten może w układzie przemysłowym pracować w zasadzie bez przerwy, nie wydzielając zanieczyszczeń.

0 Comments

kelner
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zawód charakteryzuje się indywidualną specyfiką pracy, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo pracownikom i odbiorcom produktów bądź usług. Jednym z elementów, które posiadają bardzo istotne znaczenie w niektórych zakładach jest specjalistyczna odzież ochronna.

0 Comments

kominek w salonie
Autor: Kendyl Young
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle często pojawia się pytanie, gdzie we Wrocławiu kupić kominki. W rzeczywistości w centrum Wrocławia nie funkcjonują sklepy gospodarcze, jak również budowlane, w których istnieje możliwość wyszukać kominki lub też materiały do ich wykonania. Tego typu sklepy położone są w dzielnicach przemysłowych miasta, gdzie działa sporo sklepów przemysłowych, jak też budowlanych.

Do czego wykorzystać można kompresory powietrza?

0 Comments

Chłodzenie
Źródło: http://sxc.hu/
Sprężarki to świetne urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie współczesny przemysł. Ich rolą jest powiększanie ciśnienia powietrza, co jest istotne przy wielu gatunkach maszyn. Jest wiele rodzajów sprężarek, które odróżniają się od siebie przede wszystkim metodą produkcji większego ciśnienia gazu. Omawiamy katalog najpopularniejszych modeli sprężarek, jakie możesz nabyć na polskim rynku.