1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

zakład
Autor: TedsBlog
Źródło: http://www.flickr.com
Polska nie leży w strefie śródziemnomorskiej, zatem ciężko jest w naszej tradycyjnej kuchni dostrzec oliwki lub owoce morze. Nasze menu jest bardziej tłuste, gdyż żyjemy w zimniejszym klimacie.

0 Comments

wełna
Źródło: pixabay.com
Ogrodzenia wyprodukowane z kamienia są niezwykle eleganckie i efektowne, jednak ich budowa jest dość trudna, z tego też powodu obecnie zazwyczaj stosuje się pewne alternatywne rozwiązanie, które używane jest w budownictwie do wzmacniania koryt rzecznych lub skarp.

Czym jest MiLoG i jak on właściwie działa?

0 Comments

malowanie
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Od pewnego okresu funkcjonuje na obszarze RFN pewna kontrowersyjna ustawa dotycząca płacy minimalnej. Swymi zapisami dotyka zwłaszcza transporterów z branży transportowej i dotyczy wysokości ich płacy podczas ich przebywania u naszego zachodniego sąsiada.


Według tej federalnej ustawy na terenie Niemiec funkcjonuje stała stawka godzinowa.

Emulsje asfaltowe wykorzystywane na drogach

0 Comments

przemysł - wyobrażenie
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
W jakich sytuacjach emulsje asfaltowe powinny być wykorzystane na drogach? Jakie korzyści daje ich zastosowanie? W tekście poniżej przedstawiamy omówienie tych zagadnień.


Już od kilku lat obserwujemy rosnące wymagania pod względem jakości dróg oddawanych do użytku, jak także ich odpowiedniego utrzymania.

0 Comments

oszczędności
Autor: Poul-Werner Dam
Źródło: http://www.flickr.com
Sektor budowlany bez wątpienia jest jednym z istotniejszych w kraju. Składają się na niego różnorodne przemysły związane z konstrukcją maszyn lub wyrobem pojedynczych elementów i towarów budowlanych.

0 Comments

gilotyny hydrauliczne
Mogłoby się wydawać, iż automatyka przemysłowa w najwyższym stopniu rozwinięta jest na zachodzie. Na nieszczęście dużo ludzi zaniedbuje to, że w naszym państwie posiadamy bardzo wyróżniających naukowców, którzy na co dzień zajmują się różnego rodzaju rozwiązaniami technologicznymi, które mogłyby nam uprościć życie.

0 Comments

granulatory
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
...za sprawą konkretnego sprzętu, takiego jak chociażby granulatory


Obecnie chcemy zdrowo się odżywiać i jak najlepiej dbać o siebie, stąd też producenci żywności chcą coraz większą uwagę zwracać na to, aby oferowane przez nich artykuły były jak najwyższej wartości.

0 Comments

Kontenery
Źródło: http://sxc.hu/
Aktualnie, gdy granice europejskich państw są szeroko roztwarte, wspólnie ze wzrostem liczby poruszających się po nich samochodów, wzrosła także ilość różnego typu wypadków komunikacyjnych.

0 Comments

taras
Autor: IFTM Internorm
Źródło: IFTM Internorm
Myślisz którą firmę otworzyć, by jak najprędzej mieć pożytki? Możliwości jest całe mnóstwo, jednakże najistotniejsze jest to, by radować się z tego co się w życiu robi.

Komfortowa klimatyzacja w twoim domu

0 Comments

ogrzewacz
Autor: Cramo
Źródło: Cramo
Ostatnimi laty klimat na całym świecie uległ gwałtownemu ociepleniu, co bardzo zakłóciło ekosystem. Obecnie zimy w Polsce są znacznie łagodniejsze niż dawniej. Natomiast lato charakteryzuje się niewielką liczbą opadów a także sporymi upałami.