1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Mamy okres grzewczy, a oznacza to, iż w niejednej spółdzielni mieszkaniowej czy też wspólnocie przeprowadzone będzie rozliczenie zużycia ciepła, ponieważ dużo zarządców nieruchomości czyni to właśnie w czasie okresu grzewczego. W Polsce w bardzo wielu konstrukcjach używane są inaczej zwane podzielniki kosztów ogrzewania. Podzielniki to sprzęty służące do dzielenia kosztu ogrzewania całego domu na poszczególnych mieszkańców symetrycznie do ilości ciepła pobieranego przez ich urządzenia grzewcze czyli kaloryfery.

0 Comments

szkolenia
Autor: aditus foundation
Źródło: http://www.flickr.com
Wiedzę przyswajamy od samego początku naszego życia. Zjawia się w naszym życiu etap szkoły, jaki jest dla nas najważniejszy. W tym czasie uczymy się bardzo dużo i poznajemy największą ilość nowych rzeczy. Jednak po skończeniu szkoły, nasza rozwój nie powinien się zakończyć.

0 Comments

Laptop na stoliku
Autor: Håkan Dahlström
Źródło: http://www.flickr.com
Okres remontowy to najlepszy czas na zmianę mebli w swoim domu. Jeszcze do niedawna większość rodaków nie brała pod uwagę design kupowanych mebli, kierując się podczas zakupu jedynie ceną. Efektem tego był stylistyczny chaos, sprawiający wrażenie totalnego bałaganu. Za towarami najtańszymi nie przemawiała niestety jakość, w znacznym stopniu odbiegająca od przyjętych w Europie standardów. Po przemianie ustrojowej wiele się w tym kierunku zmieniło.

0 Comments

rozlicz pit 2016 online
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, to prędzej czy też później przyjdzie taki okres, gdy konieczne będzie rozliczenie się z US. Złożenie swej deklaracji podatkowej jest ustawowym obowiązkiem każdego dorosłego człowieka i należy się cieszyć, że w aktualnych czasach jest to znacznie bardziej wygodne niżeli przykładowo paręnaście lat temu.

0 Comments

opony
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Koniec zimy to czas, gdy warto skontrolować w jakim stanie jest nasz samochód. Rzecz jasna trzeba zacząć od zmienienia opon zimowych. Jeżeli nasze stare opony są dość mocno wysłużone, to musimy pomyśleć o kupnie nowych. Warto zobaczyć ranking opon letnich, by kupić najlepszy typ. Dokładnie sprawdźmy rozmiar kół, by nabyć te właściwe. Warto zatroszczyć się podwójnie o nasz pojazd po zimie. Jest to przecież taki okres, kiedy warunki atmosferyczne nie wpływają pozytywnie na jego stan. Użyjmy wosku, by polepszyć wygląd karoserii. Z pewnością przyda się poświęcić więcej czasu naszemu samochodowi.