1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Mamy czas grzewczy, a oznacza to, iż w niejednej spółdzielni mieszkaniowej albo wspólnocie realizowane będzie rozliczenie zużycia ciepła, ponieważ wielu zarządców nieruchomości czyni to akurat w czasie okresu grzewczego. W naszym kraju w bardzo wielu domach wielorodzinnych używane są tzw. podzielniki kosztów ogrzewania. Podzielniki to sprzęty służące do dzielenia kosztów ogrzewania całego budowli na indywidualnych lokatorów symetrycznie do ilości ciepła pobieranego poprzez ich urządzenia grzewcze czyli grzejniki.

0 Comments

szkolenia
Autor: aditus foundation
Źródło: http://www.flickr.com
Wiedzę zdobywamy od początku naszego życia. Pojawia się w naszym życiu okres szkoły, jaki jest dla nas niezwykle ważny. Podczas tego okresu uczymy się najwięcej i poznajemy najwięcej nowych rzeczy. Jednak po skończeniu szkoły, nasza rozwój nie może się zakończyć.

0 Comments

Laptop na stoliku
Autor: Håkan Dahlström
Źródło: http://www.flickr.com
Okres remontowy to najlepszy czas na wymianę mebli w swoim domu. Jeszcze całkiem niedawno znakomita większość rodaków nie zwracała uwagi na design kupowanych mebli, kierując się podczas zakupu jedynie ceną. Efektem tego był stylistyczny bałagan, budujący wrażenie totalnego bałaganu. Za produktami z najniższej półki cenowej nie przemawiała niestety jakość, dalece odbiegająca od przyjętych w Europie norm. Po transformacji ustrojowej wiele się w tym kierunku pozmieniało.

0 Comments

rozlicz pit 2016 online
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, to prędzej czy też później przyjdzie taki okres, gdy konieczne będzie rozliczenie się z US. Złożenie swej deklaracji podatkowej jest ustawowym obowiązkiem każdego dorosłego człowieka i należy się cieszyć, że w aktualnych czasach jest to znacznie bardziej wygodne niżeli przykładowo paręnaście lat temu.

0 Comments

opony
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Koniec zimy to czas, gdy warto skontrolować w jakim stanie jest nasz samochód. Rzecz jasna trzeba zacząć od zmienienia opon zimowych. Jeżeli nasze stare opony są dość mocno wysłużone, to musimy pomyśleć o kupnie nowych. Warto zobaczyć ranking opon letnich, by kupić najlepszy typ. Dokładnie sprawdźmy rozmiar kół, by nabyć te właściwe. Warto zatroszczyć się podwójnie o nasz pojazd po zimie. Jest to przecież taki okres, kiedy warunki atmosferyczne nie wpływają pozytywnie na jego stan. Użyjmy wosku, by polepszyć wygląd karoserii. Z pewnością przyda się poświęcić więcej czasu naszemu samochodowi.