1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Mamy okres grzewczy, a oznacza to, że w niejednej spółdzielni mieszkaniowej bądź wspólnocie uskuteczniane będzie rozliczanie zużycia ciepła, gdyż dużo zarządców nieruchomości czyni to właśnie w czasie okresu grzewczego. W naszym kraju w bardzo wielu kamienicach użytkowane są inaczej zwane podzielniki kosztów ogrzewania. Podzielniki to urządzenia służące do podzielenia kosztów ogrzewania całego budynku na poszczególnych mieszkańców symetrycznie do ilości ciepła pobieranego przez ich urządzenia grzewcze czyli kaloryfery.

0 Comments

szkolenia
Autor: aditus foundation
Źródło: http://www.flickr.com
Wiedzę zdobywamy od początku naszego życia. Pojawia się w naszym życiu okres szkoły, jaki jest dla nas niezwykle ważny. Podczas tego okresu uczymy się najwięcej i poznajemy najwięcej nowych rzeczy. Jednak po skończeniu szkoły, nasza rozwój nie może się zakończyć.

0 Comments

Laptop na stoliku
Autor: Håkan Dahlström
Źródło: http://www.flickr.com
Czas remontów to najlepszy czas na wymianę mebli w swoim domu. Jeszcze do niedawna spora liczba rodaków nie brała pod uwagę design wybieranych mebli, kierując się przy wyborze jedynie ceną. Efektem tego był stylistyczny bałagan, budujący wrażenie totalnego bałaganu. Za towarami z najniższej półki cenowej nie przemawiała niestety jakość, w znacznym stopniu odbiegająca od przyjętych w Europie standardów. Po przemianie ustrojowej wiele się w tym względzie pozmieniało.

0 Comments

rozlicz pit 2016 online
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, to prędzej czy też później przyjdzie taki okres, gdy konieczne będzie rozliczenie się z US. Złożenie swej deklaracji podatkowej jest ustawowym obowiązkiem każdego dorosłego człowieka i należy się cieszyć, że w aktualnych czasach jest to znacznie bardziej wygodne niżeli przykładowo paręnaście lat temu.

0 Comments

opony
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Koniec zimy to czas, gdy warto skontrolować w jakim stanie jest nasz samochód. Rzecz jasna trzeba zacząć od zmienienia opon zimowych. Jeżeli nasze stare opony są dość mocno wysłużone, to musimy pomyśleć o kupnie nowych. Warto zobaczyć ranking opon letnich, by kupić najlepszy typ. Dokładnie sprawdźmy rozmiar kół, by nabyć te właściwe. Warto zatroszczyć się podwójnie o nasz pojazd po zimie. Jest to przecież taki okres, kiedy warunki atmosferyczne nie wpływają pozytywnie na jego stan. Użyjmy wosku, by polepszyć wygląd karoserii. Z pewnością przyda się poświęcić więcej czasu naszemu samochodowi.