1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Budowa dróg

0 Comments

forma do odlewów
Autor: OKFoundryCompany
Źródło: http://www.flickr.com
Asfalt jest to artykuł, jaki w większości sytuacji stosowany jest do budowy dróg, fabrykacji papy, używa się go też jako surowiec izolacyjny.


Asfalt jest pochodzenia przyrodniczego, może mieć spoistość stałą lub półstałą, charakteryzuje się odcieniem ciemnobrązowym czy też czarnym.

Odmiany i zastosowanie zbiorników pod ciśnieniem

0 Comments

urządzenie ciśnieniowe
Autor: Dennis van Zuijlekom
Źródło: http://www.flickr.com
Wysokie ciśnienie gazów używane jest w wielu różnych instalacjach. Typów urządzeń o napędzie pneumatycznym jest dużo, wybrane z nich są niezwykle potrzebne na co dzień. Sprężone powietrze występuje na przykład w tak powszechnych towarach jak aerozole. Są to chociażby tak rozpoznawalne przez wszystkich antyperspiranty w aerozolu, odświeżacze powietrza czy przykładowo farby w sprayu.

0 Comments

zbiornik
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/
Zbiorniki ciśnieniowe są używane w instalacjach pneumatycznych. Posiadają one ogromne zastosowanie i wykonują sporo istotnych zadań. Przede wszystkim zbiorniki ciśnieniowe zezwalają na magazynowanie sprężonego powietrza. Ponadto zbiornik ciśnieniowy zezwala także wyrównać ciśnienie w całkowitej instalacji, przyczynia się również do chłodzenia powietrza. Użycie zbiorników ciśnieniowych pozwala więc na stosowną eksploatację instalacji, jednakże oprócz zbiorników ciśnieniowych nierzadko stosuje się też rozmaite inne urządzenia, które wspomagają ich pracę.

0 Comments

przemysł - odbicie
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Wykończenie domu to nie tylko jego barwa, porządnej jakości dachówka bądź najnowszego rodzaju okna. Jest dużo rzeczy, które nie dopełniają funkcji estetycznej, a prędzej praktyczną.

Zbiorniki hydroforowe mają różnorakie rozmiary

0 Comments

zbiornik
Źródło: pixabay.com
Nieraz jest tak, że potrzebujemy zapasu wody, który będzie miał szansę być wykorzystywany w w celach spożywczych albo w przemyśle, co spowoduje, że woda powinna być zbierana w dokładnie określonych warunkach. Przez to właśnie musimy sprawdzić, które zbiorniki okazują się być nam tutaj proponowane i z których musimy skorzystać.

0 Comments

geodeta w pracy
Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com
W latach 60 zeszłego wieku we Włoszech miała miejsce chyba największa wodna apokalipsa wodna w historii nowoczesnej Europy. Zsuwająca się się ze skarpy ziemia wpadła do zbiornika zapory, a woda właśnie tam się mieszcząca przelała się przez koronę umocnień i zalała zlokalizowaną poniżej wieś. To wydarzenie stało się powodem zgonu wielu osób tam mieszkających. Czy katastrofa w Vajont musiała rzeczywiście się zdarzyć?

0 Comments

system przeciwpożarowy
Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland
System przeciwpożarowy jest niezbędny, jego najbardziej istotnym zadaniem jest chronienie ludzi i mienia przed pożarem. Najbardziej prosty i często występujący system tego rodzaju złożony jest z detektorów ognia, dymu a także siatki rur ze środkiem gaśniczym.

0 Comments

producent zbiorników
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Opady mają to do siebie, iż występują z rozmaitym nasileniem oraz nie jest łatwo z góry przewidzieć w których okresach wystąpi susza, a w jakich ulewne deszcze.


Biorąc pod uwagę tylko okres maj–wrzesień, średnia miesięczna ilość opadów atmosferycznych w owym okresie wynosi 50–70 mm zależnie od rejonu.

Zestawy hydroforowe ?

0 Comments

domu
Zestaw hydroforowy, zwany też hydroforem daje intensywny strumień wody w każdym kranie, stabilizuje napór w instalacji i ochrania pompę przed nadto częstym wyłączaniem i włączaniem się.

0 Comments

siłowniki
Autor: Tarek Siala
Źródło: http://www.flickr.com
Co to bywa hydrofor? Z jakich elemencików może się on składać? W jakim miejscu można go bez żadnego problemiku wykupić? W jakich przedziałach kwotowych ukazują się hydrofory (a dokładniej ich zestawy) całkowicie nowiutkie, spoglądając przy okazji na te już używane? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko co napisanego - felietoniku!