1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Budowa dróg

0 Comments

forma do odlewów
Autor: OKFoundryCompany
Źródło: http://www.flickr.com
Asfalt jest to materiał, który w większości wypadków stosowany jest do konstrukcji dróg, fabrykacji papy, wykorzystuje się go także jako surowiec izolacyjny.


Asfalt jest pochodzenia przyrodniczego, może posiadać spoistość stałą czy półstałą, charakteryzuje się kolorem ciemnobrązowym czy też czarnym.

Odmiany i zastosowanie zbiorników pod ciśnieniem

0 Comments

urządzenie ciśnieniowe
Autor: Dennis van Zuijlekom
Źródło: http://www.flickr.com
Wysokie ciśnienie gazów używane jest w wielu różnych instalacjach. Typów urządzeń o napędzie pneumatycznym jest dużo, wybrane z nich są niezwykle potrzebne na co dzień. Sprężone powietrze występuje na przykład w tak powszechnych towarach jak aerozole. Są to chociażby tak rozpoznawalne przez wszystkich antyperspiranty w aerozolu, odświeżacze powietrza czy przykładowo farby w sprayu.

0 Comments

zbiornik
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/
Zbiorniki ciśnieniowe są wykorzystywane w instalacjach pneumatycznych. Posiadają one duże zastosowanie i wykonują multum istotnych zadań. Szczególnie zbiorniki ciśnieniowe pozwalają na magazynowanie sprężonego powietrza. Ponadto zbiornik ciśnieniowy zezwala też wyrównać ciśnienie w całej instalacji, przyczynia się także do chłodzenia powietrza. Użycie zbiorników ciśnieniowych pozwala więc na dobrą eksploatację instalacji, jednakże oprócz zbiorników ciśnieniowych nieraz użytkuje się też rozmaite inne urządzenia, które wspomagają ich pracę.

0 Comments

przemysł - odbicie
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Wykończenie mieszkania to nie tylko jego kolor, dobrej jakości dachówka lub najnowszego modelu okna. Jest mnóstwo rzeczy, które nie dopełniają funkcji estetycznej, a prędzej praktyczną.

Zbiorniki hydroforowe mają różnorakie rozmiary

0 Comments

zbiornik
Źródło: pixabay.com
Nieraz okazuje się być tak, że poszukujemy zapasu wody, który będzie miał szansę być wykorzystywany w w celach spożywczych lub w przemyśle, co powoduje, że woda powinna okazać się być zbierana w ściśle wyznaczonych warunkach. Dlatego właśnie powinniśmy sprawdzić, które zbiorniki są nam tu proponowane i z których powinniśmy używać.

0 Comments

geodeta w pracy
Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com
W latach 60 zeszłego wieku we Włoszech miała miejsce najprawdopodobniej największa wodna katastrofa wodna w historii nowoczesnej Europy. Obsuwająca się ze zbocza ziemia wpadła do zbiornika zapory, a woda tam się mieszcząca przelała się przez zwieńczenie umocnień i zalała leżącą poniżej wioskę. To wydarzenie stało się powodem zgonu wielu mieszkańców. Czy katastrofa w Vajont musiała rzeczywiście się zdarzyć?

0 Comments

system przeciwpożarowy
Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland
System przeciwpożarowy jest nieoceniony, jego najbardziej istotnym zadaniem jest chronienie ludzi i mienia przed pożarem. Najbardziej prosty i często występujący system takiego typu składa się z detektorów ognia, dymu a także siatki rur ze środkiem gaśniczym.

0 Comments

producent zbiorników
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Opady mają to do siebie, iż występują z rozmaitym nasileniem oraz nie jest łatwo z góry przewidzieć w których okresach wystąpi susza, a w jakich ulewne deszcze.


Biorąc pod uwagę tylko okres maj–wrzesień, średnia miesięczna ilość opadów atmosferycznych w owym okresie wynosi 50–70 mm zależnie od rejonu.

Zestawy hydroforowe ?

0 Comments

domu
Zestaw hydroforowy, zwany też hydroforem daje intensywny strumień wody w każdym kranie, stabilizuje napór w instalacji i ochrania pompę przed nadto częstym wyłączaniem i włączaniem się.

0 Comments

siłowniki
Autor: Tarek Siala
Źródło: http://www.flickr.com
Co to bywa hydrofor? Z jakich elemencików może się on składać? W jakim miejscu można go bez żadnego problemiku wykupić? W jakich przedziałach kwotowych ukazują się hydrofory (a dokładniej ich zestawy) całkowicie nowiutkie, spoglądając przy okazji na te już używane? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko co napisanego - felietoniku!