1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

laboratorium
Autor: DLR German Aerospace Center
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz potrzebę dostać się na wrocławskie lotnisko, to możesz skorzystać z taxi albo autobusu. Mógłbyś także wybrać własne auto, które mógłbyś pozostawić na strzeżonym parkingu przy lotnisku.


Istnieją firmy, które oferują transfer na lotnisko Wrocław to miasto, w którym na pewno taki transfer znajdziesz.

0 Comments

Patelnie Scanpan
Autor: Scanpan
Źródło: www.smakprostoty.pl
Ledowe oświetlenie zaczęło się ostatnio cieszyć coraz większą popularnością. W dużej mierze wynika to z tego, że ma rzeczywiście sporo zalet, pomimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu.

Kuchnia zaprojektowana z myślą o Was

0 Comments

Pralka w kuchni
Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Rynek meblarski obfituje w najrozmaitsze wzory mebli. Malutkie, ciężkie, różnokolorowe, ciemne, pastelowe – można pomyśleć, że każdy odnajdzie model dla siebie. Niestety tak nie jest. Coraz częściej poszukiwane są meble o indywidualnych wymiarach i proporcjach. Co zrobić, gdy nie znajdziemy danego modelu w sklepach z meblami?

Jak urządzić biuro?

0 Comments

biuro na poddaszu
Autor: Christian Jensen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli masz zamiar odpowiednio zaaranżować przestrzeń, w której chcesz wykonywać zawodowe obowiązki, powinieneś w pierwszej kolejności zastanowić się jaki jest właściwie charakter Twojej działalności. A raczej, z jakiego rodzaju charakterem przestrzeni będzie ona współgrać. Jest to ważne głównie w sytuacji, gdy współpracujesz z ludźmi, którzy wpadają do Twojego miejsca pracy. Jeśli zakładasz biuro rachunkowe to odpowiednie na pewno będzie wszystko to co, eleganckie oraz „na serio”.

0 Comments

tajemniczy klient - materiały
Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto prowadzi swój biznes związany z takimi czynnościami, jak przykładowo obsługa klientów, handel lub restauracja, wie jak istotny jest klient. Zadowolony nie tylko może zostać osobą na bieżąco korzystającą z oferowanych produktów i usług, ale także polecać firmę przyjaciołom, członkom rodziny bądź na portalu społecznościowym.

0 Comments

Autokar wycieczkowy
Autor: mdc LEROY
Źródło: http://www.flickr.com
Natarczywość reklam jest niekiedy gorsza niż ich brak. Dlatego pracownicy firm reklamowych oferują takie rozwiązania, które nie okażą się nazbyt uciążliwe dla przypadkowych odbiorców. Jeżeli przeglądamy internet, to nierzadko złoszczą nas bez przerwy otwierające się okienka np. z ofertami noclegów w górach.

0 Comments

Ogrodzenie przemysłowe
Autor: Nicholas Eckhart
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewnienie ochrony mienia przedsiębiorstwa musi być sprawą najważniejszą. Trzeba przecież zabezpieczyć nasz teren przed osobami postronnymi a co ważniejsze przed złodziejami. Aby uniknąć wizyt nieproszonych gości oraz poważnych strat pomocne na pewno będą ogrodzenia przemysłowe. Co musimy o nich wiedzieć, nim zdecydujemy się na ich montaż?

0 Comments

Siłownik biurowy
W obecnych czasach postęp techniki jest bardzo duży. Wpływa to na rozwój licznych sektorów gospodarki co widoczne jest z kolei w jakości wytwarzanych artykułów. Rezultat prac licznych inżynierów sprzyja wielu fabrykom, jakie wykorzystują skonstruowane przez nich elementy i efektywnie funkcjonują.

0 Comments

Gazetka
Promocja w rossmanie zawsze jest dobrze przedstawiona
Czasami ma okazję okazać się tak, że będziemy się namyślać, czy trzeba pokazywać klientom, że w naszym sklepie jest wyprzedaż, czy po prostu powinniśmy zakładać, że ci, którzy i tak nas odwiedzają, widząc że na półkach są niższe ceny, zaczną do nas przychodzić częściej.

0 Comments

Telebimy
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Znany wszystkim świat nie może funkcjonować bez reklamy. Ten odważny, ale coraz bardziej zrozumiały dla wielu wniosek pojawia się w głowie wielu przedsiębiorców, którzy mają swoją firmę i chcą, ażeby działała jak najsprawniej. Różne działania promocyjne mają to prowokować, ale budżety reklamowe są często zbyt małe, konkurencja mocna, a czasu, by zaistnieć lub utrzymać przy sobie klientów, zbyt mało. Aby więc dobrać jak najlepszą reklamę powinniśmy wybrać niezawodną formę przekazu.