1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

kadr - buty
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet w najlepszy sposób zaplanowana zabawa weselna mogłaby być zepsuta przez kiepską muzykę. Z tego też powodu zanim zatrudnisz jakiegokolwiek konferansjera, warto go dobrze zapoznać.

0 Comments

laboratorium
Autor: DLR German Aerospace Center
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz potrzebę dostać się na wrocławskie lotnisko, to możesz skorzystać z taxi albo autobusu. Mógłbyś także wybrać własne auto, które mógłbyś pozostawić na strzeżonym parkingu przy lotnisku.


Istnieją firmy, które oferują transfer na lotnisko Wrocław to miasto, w którym na pewno taki transfer znajdziesz.

0 Comments

Patelnie Scanpan
Autor: Scanpan
Źródło: www.smakprostoty.pl
Ledowe oświetlenie zaczęło się ostatnio cieszyć coraz większą popularnością. W dużej mierze wynika to z tego, że ma rzeczywiście sporo zalet, pomimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu.

Kuchnia zaprojektowana z myślą o Was

0 Comments

Pralka w kuchni
Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Rynek meblarski obfituje w najróżniejsze modele mebli. Niskie, ogromne, różnobarwne, ciemne, pastelowe – można pomyśleć, że każdy wynajdzie coś dla siebie. Niestety tak nie jest. Często poszukiwane są meble o indywidualnych gabarytach i kształtach. Co począć, gdy nie uda się odnaleźć wyśnionego rozmiaru w sklepie meblarskim?

Jak urządzić biuro?

0 Comments

biuro na poddaszu
Autor: Christian Jensen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz zamiar odpowiednio zaaranżować przestrzeń, w której masz zamiar pracować, musisz na początku przemyśleć to, jaki jest podstawowy charakter Twojej działalności. A raczej, z jakiego rodzaju charakterem wnętrza będzie ona się dobrze komponować. Jest to ważne głównie w sytuacji, gdy pracujesz z klientami, którzy wpadają do Twojego miejsca pracy. Jeżeli zakładasz biuro rachunkowe to odpowiednie na pewno okaże się wszystko to co, eleganckie a także poważne.

0 Comments

tajemniczy klient - materiały
Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto prowadzi swój biznes związany z takimi czynnościami, jak przykładowo obsługa klientów, handel lub restauracja, wie jak istotny jest klient. Zadowolony nie tylko może zostać osobą na bieżąco korzystającą z oferowanych produktów i usług, ale także polecać firmę przyjaciołom, członkom rodziny bądź na portalu społecznościowym.

0 Comments

Autokar wycieczkowy
Autor: mdc LEROY
Źródło: http://www.flickr.com
Nachalność reklam jest niekiedy gorsza niż ich brak. Z tego powodu pracownicy agencji reklamowych podsuwają takie rozwiązania, które nie będą zbyt uciążliwe dla możliwych odbiorców. Jeśli przeglądamy internet, to często irytują nas wiecznie wyskakujące okienka np. z propozycjami noclegów w Tatrach.

0 Comments

Ogrodzenie przemysłowe
Autor: Nicholas Eckhart
Źródło: http://www.flickr.com
Ochrona mienia przedsiębiorstwa powinno być kwestią najwyższej wagi. Trzeba przecież zabezpieczyć nasz teren przed osobami postronnymi lub przed kradzieżami. Aby zapobiec wizyt nieproszonych gości oraz ogromnych strat pomocne na pewno będą ogrodzenia przemysłowe. Co powinniśmy o nich wiedzieć, nim zdecydujemy się na ich kupno?

0 Comments

Siłownik biurowy
Obecnie rozwój technologii jest bardzo duży. Oddziałuje to na wzrost licznych sektorów gospodarki co zauważalne jest następnie w jakości fabrykowanych towarów. Efekt prac wielu inżynierów sprzyja wielu fabrykom, jakie wykorzystują przyrządzone przez nich elementy i efektywnie działają.

0 Comments

Gazetka
Promocja w rossmanie cieszy się sporym powodzeniem
Czasami może okazać się tak, że będziemy się zastanawiać, czy warto ukazywać kupcom, że w naszym sklepie okazuje się być okazja, czy zwyczajnie powinniśmy zakładać, że ci, którzy i tak nas nawiedzają, dostrzegając że na półkach okazują się być mniejsze ceny, zaczną do nas przychodzić częściej.