1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest MiLoG i jak on właściwie działa?

0 Comments

malowanie
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Od pewnego okresu funkcjonuje na obszarze RFN pewna kontrowersyjna ustawa dotycząca płacy minimalnej. Swymi zapisami dotyka zwłaszcza transporterów z branży transportowej i dotyczy wysokości ich płacy podczas ich przebywania u naszego zachodniego sąsiada.


Według tej federalnej ustawy na terenie Niemiec funkcjonuje stała stawka godzinowa.

Profesjonalne tusze drukarskie we Wrocławiu

0 Comments

tonery w drukarce
Autor: Cheon Fong Liew
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś w każdym solidnym biurze i niejednym gospodarstwie jest drukarka lub kserokopiarka. Wielu nabywców wybiera wydruki laserowe. Jest to fantastyczne rozwiązanie, gdy musi się wydrukować albo skserować duże ilości materiału w maksymalnej jakości. Urządzenia te są ekonomiczne i nie wymagają częstej zmiany tuszu, tak jak ich atramentowe ekwiwalenty. Dobrze jest zatem zastanowić się tak samo nad nabyciem drukarki laserowej, jak i miejscem, w którym będzie można wymienić wkłady. Dla osób, które interesują tonery hp Wrocław stanowi najlepsze miejsce na zakupy.

Kiedy pragniemy kompetentnego tłumacza

0 Comments

tłumaczenie
Autor: Lori Mazzola
Źródło: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach coraz częściej wyruszamy za granicę. W zamiarach krajoznawczych np. wyjeżdżamy na narty do zagranicznych uzdrowisk w Alpach. Dlatego potrzebna stała się nauka języków obcych. Modne jest nauka np. francuskiego,albo innego języka obcego w którym można dogadać się swobodnie w większości państw Europy.

Rozwiązania dla małych firm

0 Comments

księgowość
Źródło: sxc.hu
Podatki, sprawozdania rachunkowe, przelewy bankowe, faktury, zbieranie dokumentów... Zakres obowiązków księgowych. Damy radę przeprowadzić to samodzielnie, czy może powierzyć to zadanie biuru rachunkowemu. Czy niedoświadczona osoba musi udać się na kurs księgowości, aby móc samemu się rozliczać i robić to prawidłowo? Sprawdźmy która opcja będzie dla nas wskazana.

0 Comments

regulamin
Autor: Historyworks
Źródło: http://www.flickr.com
Komputery i sieć zdominowały calutki świat oraz wszelkie sfery działalności, handel z pewnością nie stanowi tu wyjątku. Wręcz przeciwnie: to właśnie internet coraz bardziej zdobywa świat sprzedaży, proponując coraz wygodniejsze warunki dokonywania sprawunków. W tej chwili gdy planuje się założyć działalność gospodarczą powiązaną z handlem, warto uwzględnić w planach powołanie do życia sklepiku online.

0 Comments

zgrzewarka
Autor: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo odgrywa istotną rolę w przypadku transportu różnych towarów. Konsekwencje za każde uszkodzenie towaru w trakcie transportu spada na przewoźnika dlatego tak wyraźną uwagę zwraca się na dokładne zabezpieczenie przewożonego ładunku.


Zabezpieczanie towarów rozpoczyna się już na etapie produkcyjnym.

Pożyczki w zastaw - sprawdź wiadomości

0 Comments

pożyczka
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem w życiu każdego z nas pojawiają się sprawy, które wymagają dodatkowych nakładów finansowych. Może to być nagły wydatek lub chociażby większa inwestycja, którą trudno byłoby sfinansować z własnych środków, które mamy akurat w portfelu. Jeśli zdarza się nam taka sytuacja, zazwyczaj jedynym wyjściem będzie pozyskanie dodatkowych środków. Gdy możemy tego uniknąć, wszystko jest o wiele prostsze, lecz czasem środki niezbędne są nam od zaraz.

0 Comments

ochrona danych
Jak bardzo dobrze wiemy, Internet to w danych czasach jedno z najważniejszych oraz równocześnie największych baz danych, w których w rzeczywistości odnajdziemy dosłownie wszystko.

Jak zostać rolnikiem?

0 Comments

żywność
Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Chociaż prowadzenie prywatnego gospodarstwa zapewnia poczucie autonomii i niezależności oraz przyjemność obcowania z przyrodą, to warto zdać sobie sprawę, że jest to rodzaj samozatrudnienia, w którym zyski zależne są od kilku czynników: pogody, podaży i popytu itp.


Jak założyć gospodarstwo ? Najprościej je odziedziczyć i to najlepiej razem z mądrością pokoleń w temacie uprawy roli oraz produkcji zwierzęcej oraz razem z koniecznym sprzętem takim jak dla przykładu ciągniki siodłowe używane.

0 Comments

księgowy
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Początek nowego roku to na ogół okres brania się za porządki, które dotyczą nie tylko tych standardowych porządków w domu i wokół domu. Równie ważne jest uporządkowanie wszelkich spraw urzędowych powstałych na zakończenie roku i związanych z koniecznością różnych rozliczeń.