1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

malunek - przemysł
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Do w najwyższym stopniu przydatnych czy też nawet nieodzownych maszyn w większych magazynach albo stoczniach są dźwignice, czyli urządzenia, które pracują w ruchu przerywanym.

Jakie możemy wyróżnić rodzaje regałów?

0 Comments

magazyn
Źródło: http://sxc.hu/
Z rozmaitymi regałami ma się do czynienia na co dzień. Są obecne w takich miejscach jak na przykład sklepy czy biblioteki. W zależności od wykorzystania, a przede wszystkim od typu składowanych produktów, regały posiadają rozmaite kształty. Wykonane są również z różnych materiałów. Jednym z punktów, w którym regały są niezbędnym elementem pomieszczenia, są magazyny.

0 Comments

wózek widłowy wysokiego składowania
Autor: Feed My Starving Children (FMSC)
Źródło: http://www.flickr.com
Wózki widłowe jezdniowe to dość różnorodna dziedzina maszyn używanych w transporcie wewnątrzzakładowym. Takim wózkiem nazywamy pojazd kołowy o ruchu przerywanym i o ograniczonym zasięgu, który jest przystosowany do podnoszenia, pchania, ciągnięcia czy uniesienia. Tego typu wózkiem bez problemu możemy układać w stosy różne rodzaje ładunków. Wózki jezdniowe sterowane są przez operatora który idzie obok wózka, albo jadącego bezpośrednio na nim.