1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Metal – krótka historia

0 Comments

Stal, kółko zębate
Autor: Gytizzz
Źródło: http://www.sxc.hu
Z jakiego surowca robiony jest przeciętny lemiesz do koparki? Jak ważne dla ludzi są metale? Te i inne wiadomości poznacie w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do czytania!

0 Comments

pojazd
Autor: Kathy Drasky
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze niedawno auta zza oceanu były wyłącznie obiektem marzeń polskich fanów czterech kółek. Dzisiaj o wiele częściej napotyka je się na krajowych szosach. Nie dziwi więc, że można je zakupić w dobrych cenach.

0 Comments

Silnik
Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Ograniczenie momentu rozruchowego, a także redukcja tak zwanego udaru prądu jest możliwe dzięki zastosowaniom układów łagodnego rozruchu silników. Softstarty – o nich mowa – redukują napięcie silniczka podnosząc je na zasadzie rampy z początkowego do znamionowego.

Sprężarka tłokowa- zasady działania

0 Comments

Sprężarka tłokowa
Źródło: http://www.pneuma.pl/
Wiele owoców inwencji bywa niedocenianych, mimo wielkiej powszechności użycia. Wszyscy wiedzą coś o promach kosmicznych i odrzutowcach, o rakietach kosmicznych i superkomputerach. Jednak tylko garstka zdaje sobie sprawę z roli, jaką w postępie naukowych odgrywa skromna sprężarka.

0 Comments

mieszkania
Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Poszukujesz najwspanialszych części do samochodzików dostawczych? A może porządnej naczepy pod kontenerowej dla własnej ciężarówki? Odczytaj ten felieton!


Najlepsze cząstki do samochodów dostawczych? Tylko firmy Iveco! Części Iveco to sklepik internetowy, w którego znajdziesz każdego typu potrzebną Ci kawałek do samochodów dostawczych IVECO - markowych, jak również zamienników! Linki, sprzęgła, koła, ogrzewanie wraz z klimą, silniki oraz osprzęt, rozrządy - to wyłącznie kawałek części jakie znajdziesz na stronie.

Chip tuning jest głównie wprowadzaną zmianą

0 Comments

auta
Autor: Axion23
Źródło: http://www.flickr.com
Chip tuning możemy zastosować w każdym nowym pojeździe. Każdy chce, by jego wóz okazał się jak najwspanialszy, jak najszybszy i by wyróżnił się nieprawdopodobną mocą. Przez to jeśli nie posiadamy okazji nabycia wozu, który miałby takie parametry jak byśmy pragnęli, możemy się zdecydować na chip tuning.

0 Comments

maszyna górnicza
Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie trwałość głównych części silnika jest na tyle dobra, iż odpowiednie zużycie przejawia się dopiero po przebyciu wielu setek tysięcy km. Jeżeli do tej pory stosowany motor nie jest kompletnie wyczerpany, to warto brać pod uwagę jego renowację.

0 Comments

automatyka
Autor: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com
Jazda na motorze może pochwalić się sporym uznaniem, a to dlatego, że w pewnych okolicznościach łączy się ona z dużym komfortem. Motocykl to znakomite rozwiązanie w sytuacji, jeżeli chce się uniknąć stania w zatorach ulicznych.