1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

tuleje z brązu
Autor: dylanspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Brązowe tulejki są częściami, jakie możemy napotkać w wielu urządzeniach, jakie wykorzystujemy w gospodarstwie domowym. Brąz jest również używany do wyrobu mnóstwa części będących elementami wielu znaczniejszych sprzętów stosowanych np.

0 Comments

ogrodzenie
Autor: ARAD
Źródło: ARAD
Czasami mamy możliwość w telewizji zobaczyć informację o tym, że gdzieś w Polsce spłonął dom. Wtedy jego właściciele są w szoku, gdyż utracili dobytek życia.

0 Comments

apartament
Autor: ~ 23 ~
Źródło: http://www.flickr.com
Tak już właśnie jest, że do załatwienia różnych spraw trzeba na pewno czasu, jak i dużej dawki wiedzy na wiele tematów. Gdybyśmy sami chcieli się takim czymś zajmować to raczej mielibyśmy trudność, aby to wszystko ogarnąć.

0 Comments

Instalacja elektryczna
Źródło: sobol-tech.flog.pl
Niektóre rzeczy należy rozplanować stosownie wcześnie. Biorąc pod uwagę przeróżne kryteria trzeba to robić, żeby wszystko poszło tak, jak trzeba. Zajmuje się tym taka dziedzina, która systematycznie rozplanowuje oraz zarządza dostawą towarów.

0 Comments

chłodnictwo
Autor: János Balázs
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba posiada zapewne mnóstwo przedmiotów w mieszkaniu z takiego tworzywa sztucznego. Tak w kuchni jak i w każdym pokoju. Mogą to być np. jakieś tacki, podstawki pod suszarkę czy też pojemniki na przyprawy.


To tworzywo to plastik.

Jakiego rodzaju maszyny są potrzebne w przemyśle?

0 Comments

cennik
Autor: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio
Produkcja przemysłowa wymaga wykorzystania odpowiednich machin. Dzięki nim roboty mogą wykonywane być właściwie i bez żadnych problemów.


W pracy przemysłowej dość często wykorzystywane są tarczowe przecinarki.

0 Comments

podnośnik
Dziś w marketach znajdziemy dużo produktów z takiego działu. Są to węże, zawory sterujące czy też siłowniki. Poza stereotypowymi częściami firma oferuje również nietypowe rozwiązania.

0 Comments

Olej lniany
Autor: Garyy Knight
Źródło: https://www.flickr.com
Jak zima to ogromnego znaczenia nabiera kwestia odśnieżania ciągów komunikacyjnych. Jak wiadomo, problemy na drogach są spowodowane przez zbyt duże opady śniegu, więc ażeby nie było z tym trudności potrzeba odpowiedniego, skutecznego działania.

0 Comments

łancuch
Źródło: pixabay.com
Guma to materiał, jakiego powszechnie używa się do bardzo różnych celów. Właściwości gumy pozwalają na szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, lecz również co codziennego użytku, gdyż artykuły zrobione z gumy spotykane są w wielu miejscach.

0 Comments

fartuchy medyczne
Autor: Kristina D.C. Hoeppner
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie rozdzielają się na dwa typy, jeśli chodzi o zainteresowanie własną pracą. Pierwsi z nich lubią swoje miejsce pracy i każdego dnia z uśmiechem na ustach budzą się i wychodzą z domu.