1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

mieszkanie - marina
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej irytujących rzeczy, jakie mogą spotkać nas w kuchni są rozsypujące się przyprawy. Te, które przez długi czas zostają w paczkach, tracą swoje właściwości.

0 Comments

kuchnia - pejzaż
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Okres grillowania trwa w najlepsze. Polscy obywatele są faktycznymi amatorami dań z grilla, dlatego ciężko by szukać ogrodu albo tarasu bez takiego sprzętu. Niektóre osoby nawet posuwają się dalej oraz budują osobiste miejsca do wędzenia połączone z grillem.

Czy posiadaliśmy już aromat armani code?

0 Comments

idź po szczegóły
Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy komuś dać coś wyjątkowego oraz równocześnie posiadać pewność, że będzie z tego zadowolony, to bez wątpienia trzeba spojrzeć na różnego typu perfumy, które zalecane okazują się być przez wielu ludzi.


Armani code będzie świetny na każdą okazję


Wspaniałym planem na podarunek mogą okazać się być perfumy, kiedy wiemy, jakie okazują się być najbardziej lubiane przez osobę, którą chcemy obdarowywać.

0 Comments

parawan nawannowy
Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
Jakiego typu istnieją rodzaje oczyszczaczy powietrza? W jak dużym przedziale cenowym one się ukazują? Jakie mają rodzaje filtrów? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najbardziej małego problemu znajdziesz wewnątrz naszego świeżo co napisanego felietoniku!


Wbrew pozorom oczyszczacze powietrza nie ograniczają się do jednego, ale do paru rodzajów.

0 Comments

fototapety do kuchni
Autor: DA
Wszyscy wiedzą, iż sercem wszelakiego domu jest pomieszczenie kuchenne. To tutaj zbiera się pełna familia, aby codziennie jeść wspólne posiłki. To z tego miejsca roztaczają się prześliczne aromaty, jakie każdemu polepsza nastrój.

Parzona herbata jest najzdrowszym napojem świata

0 Comments

english tea shop polska
Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Każdego dnia parzymy ją, zaś sam jej aromat w czasie tej czynności przyodziewa nas w dobry humor. Jest mnóstwo jej gatunków, jakie nie jedynie różnią się miejscem pochodzenia, lecz także, a być może w głównej mierze smakiem.

0 Comments

Pisanie na klawiaturze
Autor: Rainer Stropek
Źródło: http://www.flickr.com
Święta jak corocznie wymagają różnych przygotowań. Pewne osoby podchodzą do nich ze spokojem, a innych za to ogarnie świąteczne szaleństwo. Jednak nawet jeżeli posiadamy duży dystans do Świąt Bożego Narodzenia, to i tak warto różnymi świątecznymi dodatkami albo ozdobami, wprowadzić do naszego mieszkania atmosferę świąteczną.


Ładne dekoracje świąteczne w domu uczynią, że bardziej poczujemy świąteczną magię.

0 Comments

mieszkanie
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
olejek arganowy to jeden z bardziej drogich i docenianych olejków na świecie. Wytwarza się go z owoców arganii żelaznej, a do wyprodukowania 1 litra oleju tłoczonego na zimno należy zużyć aż 30-35 kilogramów

Który olejek do masażu musimy wybrać?

0 Comments

olejek do masażu
Autor: Zak Greant
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że na półkach mamy szansę znaleźć przeróżnego rodzaju kosmetyki, które będą posiadały różne zastosowanie, a my będziemy musieli zdecydować, które z nich będą dla nas najlepsze.