1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wytrzymałość to ich pierwsza cecha.

0 Comments

Blacha na rąbek stojący
Autor: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński
Czyli o tym, z jakiej blachy robi się dziś urządzenia do ekstremalnych zastosowań przemysłowych.

Jestem pewien, że każdy z nas oglądał z zamiłowaniem program ekstremalne maszyny na kanale discovery. Jeżeli jednak nie oglądaliście tej, co jak co nieemitowanej już serii, pozwolę sobie na krótkie przypomnienie.

Jakie rzeczy wytwarzamy z wytrzymałej blachy

0 Comments

Przykład konstrukcji stalowej   pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Autor: bgeissl
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Czyli o tym, z jakiego rodzaju stali tworzy się dziś maszyny do ekstremalnych zastosowań przemysłowych.

Założę się, że niejeden z nas oglądał z pasją program ekstremalne maszyny na discovery Channel. Jeżeli jednak nie pamiętacie tej, bądź co bądź leciwej już serii, pozwolę sobie na krótkie przypomnienie.

0 Comments

rury
Autor: Centrum Klima S.A.
Źródło: Centrum Klima S.A.
Firmy handlujące stalą mają w ofercie ogromne zróżnicowanie produktów. Przede wszystkim ich propozycja obejmuje typowe asortymenty, to znaczy kształtowniki, rury i blachy, ale w razie potrzeby można także zamówić coś mniej typowego. Rzecz jasna na tego typu zamówienia trzeba będzie chwilę poczekać, bo muszą być one wykonane przez hutę a później dowiezione do klienta, a oprócz tego ich koszt także pewnie będzie większy.

0 Comments

przemysł
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek technologii w Naszym kraju zdobywa własne apogeum. Pojawia się mnóstwo udogodnień. W niemalże jakiejkolwiek dyscyplinie ludzkiej egzystencji, mechanika, elektryczność i wszelkiego typu urządzenia polepszają i upraszczają nasze funkcjonowanie. Wyszkoleni badacze, ciągle testują nowe odkrycia i wyprowadzają na zbyt unowocześnione wytwory. W poprzednich latach, duży postęp przeżywa system grzewczy.

Jakie jest zastosowanie stalowej blachy hardox 350?

0 Comments

konstrukcja ze stali hardox
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Przebieg recyklingu, na przykład rozdrobnienie odpadów, stawia duże żądania przed sprzętem. Jeśli wykorzystywane tworzywa niszczą się za szybko, oznacza to też wysokie koszty. By podtrzymać produktywność i konkurencyjność, doniosłe jest wykorzystanie mocnych tworzyw.

0 Comments

stal hardox
Autor: kev-shine
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jakiś przedsiębiorca obraca się w gałęzi budowlanej albo drzewnej, zdaje sobie sprawę z tego jak istotne są niektóre części dużych maszyn. Chodzi tu głównie o części pługów, koparek, ale także o rury czy gwinty.