1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wytrzymałość to ich pierwsza cecha.

0 Comments

Blacha na rąbek stojący
Autor: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński
Piszę o tym, z jakiej blachy produkuje się dziś maszyny do trudnych zastosowań przemysłowych.

Założę się, że niejeden z nas śledził z zamiłowaniem program ekstremalne maszyny na kanale discovery. Jeżeli jednak nie śledziliście tej, co jak co starej już serii, pozwolę sobie na krótkie streszczenie.

Jakie rzeczy wytwarzamy z wytrzymałej blachy

0 Comments

Przykład konstrukcji stalowej   pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Autor: bgeissl
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Piszę o tym, z jakiego rodzaju stali tworzy się dziś urządzenia do ekstremalnych zastosowań przemysłowych.

Jestem pewien, że niejeden z nas śledził z zamiłowaniem program ekstremalne maszyny na discovery Channel. Jeżeli jednak nie pamiętacie tej, co jak co leciwej już serii, pozwolę sobie na szybkie przypomnienie.

0 Comments

rury
Autor: Centrum Klima S.A.
Źródło: Centrum Klima S.A.
Firmy które handlują stalą mają w ofercie bardzo dużą różnorodność towarów. W pierwszej kolejności ich propozycja będzie obejmować standardowe asortymenty, czyli rury, blachy i kształtowniki, ale w razie potrzeby można także zamówić coś mniej typowego. Rzecz jasna na tego typu zamówienia trzeba będzie jakiś czas poczekać, bo muszą zostać one zrobione przez hutę a następnie dostarczone do klienta, a dodatkowo ich koszt także pewnie będzie wyższy.

0 Comments

przemysł
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek technologiczny w Naszym kraju zdobywa swoje maximum. Pojawia się dużo możliwości. W niemal jakiejkolwiek dyscyplinie życia, mechanika, elektryczność i różnego rodzaju urządzenia polepszają i upraszczają naszą funkcjonalność. Wykwalifikowani badacze, wciąż testują nowe wynalazki i wprowadzają na rynek unowocześnione wytwory. W poprzednich latach, ogromny postęp przeżywa system urządzeń grzewczych.

Jakie jest zastosowanie stalowej blachy hardox 350?

0 Comments

konstrukcja ze stali hardox
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Przebieg recyklingu, na przykład rozdrobnienie odpadów, stawia duże żądania przed sprzętem. Jeśli wykorzystywane tworzywa niszczą się za szybko, oznacza to też wysokie koszty. By podtrzymać produktywność i konkurencyjność, doniosłe jest wykorzystanie mocnych tworzyw.

0 Comments

stal hardox
Autor: kev-shine
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jakiś przedsiębiorca obraca się w gałęzi budowlanej albo drzewnej, zdaje sobie sprawę z tego jak istotne są niektóre części dużych maszyn. Chodzi tu głównie o części pługów, koparek, ale także o rury czy gwinty.