1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Budowa dróg

0 Comments

forma do odlewów
Autor: OKFoundryCompany
Źródło: http://www.flickr.com
Asfalt jest to artykuł, jaki w większości sytuacji stosowany jest do budowy dróg, fabrykacji papy, używa się go też jako surowiec izolacyjny.


Asfalt jest pochodzenia przyrodniczego, może mieć spoistość stałą lub półstałą, charakteryzuje się odcieniem ciemnobrązowym czy też czarnym.

0 Comments

BMW
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Opony na lato dla Twojego samochodu - porównujemy oferty różnych firm. Gdy nie masz solidnych opon w samochodzie to najzwyczajniej w świecie możesz nie być w stanie go wykorzystywać w ogóle. W związku z tym, trzeba dowiedzieć się znacznie więcej na temat różnych rodzajów opon oraz zakupić te właściwe dla Twojego auta. Po wejściu do punktu sprzedaży z oponami dowiesz się, że istnieją opony dostosowane do rozmaitych pór roku. Ponieważ zbliża się lato, pragnąłbym podzielić się z Tobą pokaźniejszą ilością informacji na temat opon letnich.

0 Comments

sprężyny
Źródło: pixabay.com
Uniwersalnie wiadomo, że szeroko pojmowana mechanika jest dzisiaj istotną cząstką naszej powszedniości. Dużo jej dorobku jest stosowane w urządzeniach, które wykorzystujemy każdego dnia, a jednocześnie nie zdajemy sobie znaczenia z tego faktu. Oczywiście ten przedmiot zostaje dla wielu z nas zupełnie obcy, z uwagi na na nieświadomość kluczowych zagadnień, co naturalnie nie stanowi sporej przeszkody by naszą wiedzę w problemie poszerzyć.

0 Comments

instalacja cieplna
Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Różne elementy metalowe są narażone na działanie rdzy, jeśli zatem chcemy je ochronić, to warto pomyśleć o użyciu efektywnego rozwiązania antykorozyjnego.

0 Comments

budowa
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto jest posiadaczem swojej nieruchomości musi zastanowić się, jak zabezpieczyć teren, żeby nie dostawały się na niego osoby nieupoważnione. Ogrodzenie w dodatku nie pozwala osobom z ulicy widzieć tego co się dzieje na działce, tym samym gwarantuje chociaż minimum prywatności. Nie bez znaczenia jest też funkcja ozdobna. Zanim podejmie się końcową decyzję, trzeba się dogłębnie zastanowić nad tym, jaki rodzaj ogrodzenia będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Hardox to świetnej jakości blachy

0 Comments

blacha
Źródło: sxc.hu
Czy będziemy mieć w planach wykonanie przedmiotów z blachy?
Jeżeli pragniemy zrobić coś z blachy, bez względu na to czy planujemy wykonać stół, czy szafkę dla podwładnych, powinniśmy ciągle popatrzeć jakie będą ich typy, tak żeby wyszukać jak najbardziej wytrzymały materiał. Warto powiedzieć, że blachy mogą się dość silnie różnić swoją mocą oraz grubością, dlatego tak ważne będzie to, byśmy niesamowicie rzetelnie przeanalizowali naszą decyzję odnośnie zakupu tej odpowiedniej.

0 Comments

dźwig
Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com
Blacha jest to wyrób metalurgiczny, najczęściej wykonana jako zwój. Tworzeniem blachy zajmuje się specjalistyczna wytwórnia blach - tytułowana walcownią blach. Istnieje wiele klasyfikacji blach - ważna jest grubość i metoda wytwarzania. Blacha bardzo wąska, nazywana również foliową, kolejnie blacha cienka i blacha gruba (powyżej 5 mm). Blachy cienkie wytwarzane są zarówno na chłodno jak i na gorąco. To jak blacha prezentuje się w fazie ostatecznej daje nam zupełnie różnej typologii blach. Ze względu na kształt blachy wyróżniamy m.in. takie produkty jak blacha falista, żeberkowa, etc. Dodatkowo produkcja może odbywać się przy użyciu różnych stopów - np. miedź lub stal węglowa.

Czym jest detailing?

0 Comments

gospodarstwo
Autor: Jaroslav Dvorský
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszym etapem w konserwacji auta będzie jego mycie. Czyszczenie eliminuje luźne poplamienia z powłoki lakierniczej to jest pył, lekkie poplamienia drogowe, czy najgroźniejsze dla lakieru – odchody ptaków.

0 Comments

płytki ceramiczne na ścianie
Autor: kakna's world
Źródło: http://www.flickr.com
Płytki ceramiczne to faktycznie jedne z najpopularniejszych materiałów do wykańczania łazienek i kuchni. W ostatnich latach zyskały one tak dużą popularność, że są też wykorzystywane w całym domu. Z racji walorów estetycznych, niezwykle dobrych właściwości fizycznych i atrakcyjnej ceny coraz więcej osób decyduje się użyć płytek ceramicznych w korytarzach, salonach czy sypialniach.

0 Comments

stal
Autor: ARAD
Źródło: ARAD
Czy wiesz, że tzw. stop żelaza z węglem jest używany przez ludzkość do tworzenia mnóstwa różnorodnych sprzętów? Konstruuje się z niego m.in. kadłuby statków czy awionetek, lecz także przykładowo noże bądź dużo składników, jakie zastosowane są przykładowo w samochodach.


Taki stop to nic odmiennego niż powszechnie wykorzystywana w różnych gałęziach przemysłu stal.