1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

pora na rozliczenie PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Produkty, które są transportowane na paletach powinny być odpowiednio zabezpieczane przed każdym rodzajem uszkodzenia. Niekorzystne mogą być wszystkie uszkodzenia lub oddziaływanie czynników pogodowych.


Najważniejszym sposobem takiego zabezpieczenia jest owinięcie palety w folię polietylenową stretch.

Budowa dróg

0 Comments

forma do odlewów
Autor: OKFoundryCompany
Źródło: http://www.flickr.com
Asfalt jest to materiał, który w większości wypadków stosowany jest do konstrukcji dróg, fabrykacji papy, wykorzystuje się go także jako surowiec izolacyjny.


Asfalt jest pochodzenia przyrodniczego, może posiadać spoistość stałą czy półstałą, charakteryzuje się kolorem ciemnobrązowym czy też czarnym.

0 Comments

BMW
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Opony na lato dla Twojego auta - porównujemy oferty różnych producentów. Gdy nie posiadasz właściwych opon w samochodzie to po prostu możesz nie być w stanie go używać w ogóle. W związku z tym, należy dowiedzieć się znacznie więcej na temat różnych rodzajów opon i zakupić te właściwe dla Twojego wozu. Po wejściu do sklepu z oponami dowiesz się, że są opony przystosowane do przeróżnych pór roku. Ponieważ zbliża się lato, pragnąłbym podzielić się z Tobą znacznie większą ilością informacji na temat opon letnich.

0 Comments

sprężyny
Źródło: pixabay.com
Uniwersalnie wiadomo, że w szerokim zakresie pojmowana mechanika jest obecnie znaczącą częścią naszej codzienności. Wiele jej dorobku jest stosowane w urządzeniach, które wykorzystujemy na co dzień, a jednocześnie nie zdajemy sobie sprawy z tego faktu. Oczywiście ten temat zostaje dla wielu z nas zupełnie obcy, zważywszy na na nieświadomość podstawowych zagadnień, co naturalnie nie stanowi sporej przeszkody by naszą wiedzę w problemie rozszerzyć.

0 Comments

instalacja cieplna
Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Różne elementy metalowe są narażone na działanie rdzy, jeśli zatem chcemy je ochronić, to warto pomyśleć o użyciu efektywnego rozwiązania antykorozyjnego.

0 Comments

budowa
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto jest posiadaczem własnej nieruchomości powinien zastanowić się, w jaki sposób ochronić teren, żeby nie dostawały się na niego osoby obce. Ogrodzenie w dodatku nie pozwala osobom z ulicy obserwować tego co się dzieje na działce, więc daje chociaż minimum prywatności. Nie bez znaczenia jest też rola ozdobna. Zanim podejmie się ostateczną decyzję, trzeba się dogłębnie zastanowić nad tym, jaki rodzaj ogrodzenia będzie najlepszym rozwiązaniem.

Hardox to świetnej jakości blachy

0 Comments

blacha
Źródło: sxc.hu
Czy mamy w planach wykonanie materiałów z blachy?
Jeśli chcemy zrobić coś z blachy, bez względu na to czy chcemy zrobić stół, czy szafkę dla pracowników, powinniśmy ciągle popatrzeć jakie będą ich rodzaje, tak by wyszukać jak najbardziej mocny materiał. Trzeba zaznaczyć, że blachy mogą się dosyć silnie różnić swoją trwałością oraz grubością, przez to tak ważne jest to, żebyśmy bardzo uważnie przeanalizowali naszą decyzję odnośnie zakupu tej konkretnej.

0 Comments

dźwig
Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com
Blacha jest to wyrób metalurgiczny, przeważnie zrobiona jako zwój. Tworzeniem blachy zajmuje się specjalistyczna fabryka blach - nazywana walcownią blach. wyróżnia się mnóstwo klasyfikacji blach - istotna jest grubość i metoda produkcji. Blacha bardzo wąska, nazywana również foliową, następnie blacha cienka i blacha gruba (powyżej 5 mm). Blachy wąski produkowane są zarówno na chłodno i na gorąco. To jak blacha wygląda w fazie końcowej dostarcza nam zupełnie innej klasyfikacji blach. Ze względu na kształt blachy wyróżniamy m.in. takie wyroby jak blacha falista, żeberkowa, etc. Dodatkowo wyrób może odbywać się przy użyciu różnorodnych stopów - np. miedź czy stal węglowa.

Czym jest detailing?

0 Comments

gospodarstwo
Autor: Jaroslav Dvorský
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszym etapem w konserwacji auta będzie jego mycie. Czyszczenie eliminuje luźne poplamienia z powłoki lakierniczej to jest pył, lekkie poplamienia drogowe, czy najgroźniejsze dla lakieru – odchody ptaków.

0 Comments

płytki ceramiczne na ścianie
Autor: kakna's world
Źródło: http://www.flickr.com
Płytki ceramiczne to faktycznie jedne z najbardziej popularnych materiałów do wykańczania kuchni i łazienek. W ostatnich latach zdobyły one taką popularność, iż są też używane w całym domu. Z racji walorów estetycznych, bardzo dobrych właściwości fizycznych i atrakcyjnej ceny coraz więcej osób decyduje się użyć płytek ceramicznych w korytarzach, sypialniach i salonach.