1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Pompa ogrodowa
Autor: AL-KO
Źródło: AL-KO
Jeżeli myślimy o transporcie osób, najczęściej widzimy w myślach autobus miejski, metro albo taksówkę. To prawda, jednak jeżeli mamy znacznie większe wymagania i potrzebujemy indywidualnego podejścia, a sama jazda ma być wyjątkowo pewna i komfortowa, powinniśmy skorzystać z innego rodzaju usługi.

0 Comments

filtry do klimatyzacji
Autor: mezuni
Naprawianie pojazdów to bardzo poważne zadanie, ponieważ to często od niego zależy nasze bezpieczeństwo na drodze, ale też komfort jazdy własnym autem. Nigdy nie warto dawać takiego zadania niedoświadczonym osobom, ani decydować się na to własnoręcznie jeśli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, ponieważ często może się to dla nas zakończyć sporymi kosztami lub innymi problemami. Gdy pragniemy ich unikać, musimy jak najlepiej dbać o nasze samochody. A jak można to robić? Istnieje mnóstwo porad, które warto wykorzystać w praktyce.

0 Comments

PRacownik
Autor: Industrial Traffic
Źródło: http://www.flickr.com
Następny krawat, barwne bokserki, perfumy w pośpiechu zgarnięte z drogeryjnej półeczki – monotonność. Podaruj mu w prezencie ekscytacje, których nie zagwarantuje żaden gadżet! Off-road a także przygoda na quadzie, jazda pojazdem rajdowym, lot szybowcem oraz skok spadochronowy, paintball, kurs gry w bilard, instruktaż nurkowania i inne pełne adrenaliny doświadczenia to jedynie parę pomysłów na niezatarty prezent dla mężczyzny, jakiemu pragniesz sprawić radość.

0 Comments

tapicerka
Autor: Citroën
Jak tylko zrobi się cieplej i stopnieją zimowe śniegi, to na naszych ulicach pojawia się spora ilość motocykli i skuterów. Sezon na jednoślady trwa od wczesnej wiosny do późnej jesieni, lecz są też osoby, które na okrągło używają swojego jednośladu.

Czy interesuje nas nauka jazdy?

0 Comments

kursy
Jeśli marzy nam się to, byśmy mogli samodzielnie kierować samochodem, to najpierw powinniśmy zyskać potrzebne zezwolenia.

0 Comments

motocykl
Autor: Alexandre Prévot
Źródło: http://www.flickr.com
W słoneczne, cieplejsze dni na wielu drogach zobaczyć można coraz więcej motocykli oraz skuterów. Z pewnością pojazdy te nie są tak popularne, jak w południowych krajach, zapewne przez pogodę, lecz coraz większa ilość ludzi postanowiła wybrać taki rodzaj poruszania się.

0 Comments

maszyny do produkcji biopaliw
Autor: Jason Lawrence
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelki wie, że pojazd aby wyruszyć w jakąkolwiek drogę powinien mieć paliwo. Mogłaby to zostać benzyna lub ropa, ale bez paliwa nieprawdopodobna jest jakakolwiek droga.

0 Comments

ludzie
Autor: Dave Catchpole
Źródło: http://www.flickr.com
Biznesmeni, którzy przez wzgląd na posiadaną przez siebie działalność gospodarczą pragną utworzyć albo tylko wzbogacić firmowy park maszynowy, mogliby zainteresować się ofertą specjalnych serwisów ogłoszeniowych, które oferują używane i nowe pojazdy ciężarowe.


Mogą to być bądź to same ciągniki siodłowe bądź całe wyspecjalizowane pojazdy, takie jak wywrotki czy też tiry z naczepą.

0 Comments

busy niemcy polska lubelskie
Autor: KIANO
Źródło: KIANO
Dziś transport jest bardzo dobrze rozwinięty, dlatego nie powinno być trudności, aby dotrzeć w określone miejsce. Właśnie przeciwnie, czasami jest kłopot ze zdecydowaniem się co wybrać.

0 Comments

czujniki
Autor: Office of Naval Research
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym istnieniu funkcjonuje wiele przedmiotów, na które nie poświęcamy większej uwagi, lecz kiedy ich zabraknie, np. zepsują się albo zużyją, to mogłoby być to dla nas bardzo uciążliwe.


Przykładowo zwłaszcza w okresie surowej zimy chcemy, aby było nam ciepło.