1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

pora na rozliczenie PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Towary, które są przewożone na paletach muszą być odpowiednio zabezpieczone przed jakimkolwiek rodzajem uszkodzeń. Szkodliwe mogą być wszelkie uszkodzenia lub działanie czynników atmosferycznych.


Najważniejszym sposobem takiego zabezpieczenia jest owinięcie palety w polietylenową folię stretch.

Jak rozwinąć swoją działalność gospodarczą

0 Comments

sprężyna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Kiedy prowadzisz swoją działalność gospodarczą, z pewnością świetnie wiesz, jak bardzo istotna jest wyjątkowa dbałość o wszelkie szczegóły. Kiedy chcesz, aby wszystko działało nieźle, niewątpliwie świetnym pomysłem jest zatrudnienie sporej ilości pracowników. Co jednakże w sytuacji kiedy nie masz tymczasowo na to pieniędzy?

0 Comments

Bezpieczeństwo
Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym zakładzie pracy, gdzie nie wykonuje się jedynie pracy biurowej, nadrzędną wartością jest zdrowie pracowników. To w tym celu właśnie wymyślono i wprowadzono przepisy BHP, obejmujące bardzo różne obszary związane z bezpieczną pracą. Z zasadami tymi powinni być zapoznani wszyscy pracownicy,a także ich zwierzchnicy.

0 Comments

parking
Nie od dzisiaj jasne jest, że technika poszła na przód. W ostatnim czasie dokonano różnych modyfikacji w ogólnodostępnych programach obsługi klientów, dlatego zaciekawienie tego typu rozwiązaniami staje się jeszcze większe. Szczególnie polepszają one ogólną pracę, więc specjaliści przykładają do nich jeszcze większą wagę. Innowacyjny i szczególnie użyteczny elektroniczny system obsługi klienta pomógł już wzbić się na szczyt sporej liczbie przedsiębiorstw, które zaczynały od zera. Względem rosnącego zapotrzebowania na usługi, takie rozwiązania staja się wybawieniem.

Metody administrowania w biznesie rodem z komputera

0 Comments

zarządzanie przedsiębiorstwem
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Istotną sprawą w życiu firmy jest właściwe zarządzanie. Sposobów na to jest dużo. W wielu przypadkach o wyborze rozsądza usposobienie posiadacza firmy. W tym tekście pragnąłbym pokazać jedną z wielu opcji administrowania.

Wózki widłowe w przedsiębiorstwach są istotne

0 Comments

wózek widłowy
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli posiadamy firmę, która sprzedaje spore oraz ciężkie produkty, albo mamy magazyn, na którym mieszczą się palety, to z pewnością wydajemy sobie sprawę z tego, że nie możemy dobrze pracować, jeśli nie będziemy mieli wózków widłowych. Dlatego właśnie powinien to być jeden z pierwszych zakupów jakie poczynimy, jeśli chcemy, by nasza firma funkcjonowała rzeczywiście dobrze.

Praca w IT

0 Comments

outsorcing it
Autor: Joe The Goat Farmer
Źródło: http://www.flickr.com
Outsourcing pochodzi 2 wyrazów angielskich: outside - zewnętrzny i resourse - zapasy. W języku biznesu zlepek tych dwóch terminów znaczy wychodzenie na zewnątrz z kłopotami przedsiębiorstwa - dokładnie zlecanie poniektórych prac wykonawcom z zewnątrz.

0 Comments

monitorowanie pracowników
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt z nas nie lubi być obserwowany. Większość osób to najzwyczajniej w świecie krępuje. Na co dzień natomiast wciąż jesteśmy pod obserwacją i sami zresztą to robimy. Wystarczy udać się na miasto, ludzie na siebie spoglądają, z zainteresowaniem lub nie, ale jednak definiujemy daną osobę po ubraniu czy zachowaniu. To zwyczajna sytuacja, więc nie ma co popadać w paranoję. Problem jest wtedy, kiedy monitoring znajduje się w miejscu zatrudnienia. Wiele ludzi głośno się przeciwko temu wypowiada, ale pracodawca ma tego typu prawo, z tym że musi o tym fakcie dać znać swoim pracownikom.

0 Comments

bhp
Autor: Campus Party Brasil
Źródło: http://www.flickr.com
Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy odbywają się w wielu miastach naszego kraju, a osób uczestniczących zawsze jest wielu. Nierzadko są one dostępne także w internecie, co jest bardzo wygodne dla wielu uczestników.

0 Comments

szkolenia bhp
Autor: STILL
Źródło: TILL
Każdy profesjonalny pracodawca wie, że podtrzymanie właściwych standardów bezpieczeństwa w firmie jest jego głównym celem. Zatrudnieni pracownicy są bowiem chronieni przez specjalne przepisy prawne, które gwarantują im troskę o zdrowie i życie w czasie pełnienia obowiązków w pracy. W związku z takim stanem rzeczy we wszelkich warsztatach pracowniczych muszą zostać przeprowadzone fachowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa. Niestety wielu pracodawców zapomina o tym niebywale ważnym aspekcie, co oczywiście jest godne potępienia.