1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

pora na rozliczenie PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Produkty, które są transportowane na paletach powinny być odpowiednio zabezpieczane przed każdym rodzajem uszkodzenia. Niekorzystne mogą być wszystkie uszkodzenia lub oddziaływanie czynników pogodowych.


Najważniejszym sposobem takiego zabezpieczenia jest owinięcie palety w folię polietylenową stretch.

Jak rozwinąć swoją działalność gospodarczą

0 Comments

sprężyna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Kiedy prowadzisz swoją działalność gospodarczą, z pewnością świetnie wiesz, jak bardzo istotna jest wyjątkowa dbałość o wszelkie szczegóły. Kiedy chcesz, aby wszystko działało nieźle, niewątpliwie świetnym pomysłem jest zatrudnienie sporej ilości pracowników. Co jednakże w sytuacji kiedy nie masz tymczasowo na to pieniędzy?

0 Comments

Bezpieczeństwo
Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym miejscu pracy, gdzie nie wykonuje się jedynie pracy za biurkiem, zasadniczą wartością powinno być bezpieczeństwo zatrudnionych. To w tym celu właśnie wymyślono i wprowadzono zasady BHP, obejmujące bardzo zróżnicowane obszary wiążące się z bezpieczną pracą. Z przepisami tymi powinni zapoznać się wszyscy pracownicy, jak również ich kierownicy.

0 Comments

parking
Nie od dzisiaj jasne jest, że technika poszła na przód. W ostatnim czasie dokonano różnych modyfikacji w ogólnodostępnych programach obsługi klientów, dlatego zaciekawienie tego typu rozwiązaniami staje się jeszcze większe. Szczególnie polepszają one ogólną pracę, więc specjaliści przykładają do nich jeszcze większą wagę. Innowacyjny i szczególnie użyteczny elektroniczny system obsługi klienta pomógł już wzbić się na szczyt sporej liczbie przedsiębiorstw, które zaczynały od zera. Względem rosnącego zapotrzebowania na usługi, takie rozwiązania staja się wybawieniem.

Metody administrowania w biznesie rodem z komputera

0 Comments

zarządzanie przedsiębiorstwem
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Fundamentalną kwestią w życiu firmy jest odpowiednie zarządzanie. Strategii na to jest sporo. Niejednokrotnie o doborze rozsądza temperament posiadacza firmy. W poniższym tekście pragnąłbym pokazać jedną z wielu opcji zarządzania.

Wózki widłowe w przedsiębiorstwach są istotne

0 Comments

wózek widłowy
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy posiadamy firmę, która sprzedaje wielkie oraz masywne przedmioty, albo posiadamy magazyn, na którym mieszczą się palety, to z pewnością wydajemy sobie sprawę z tego, że nie mamy szansy właściwie pracować, jeśli nie będziemy posiadali wózków widłowych. Dlatego właśnie powinien to stać się jeden z pierwszych zakupów jakie zrobimy, jeżeli chcemy, żeby nasza przedsiębiorstwo funkcjonowała na pewno odpowiednio.

Praca w IT

0 Comments

outsorcing it
Autor: Joe The Goat Farmer
Źródło: http://www.flickr.com
Outsourcing pochodzi od dwóch słów angielskich: outside - skierowany na zewnątrz i resourse - zapasy. W języku biznesu zestawienie tych dwóch słów oznacza wychodzenie na zewnątrz z problemami przedsiębiorstwa - dokładnie zlecanie pewnych prac wykonawcom zewnętrznym.

0 Comments

monitorowanie pracowników
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt z nas nie lubi być obserwowany. Większość osób to najzwyczajniej w świecie krępuje. Na co dzień natomiast wciąż jesteśmy pod obserwacją i sami zresztą to robimy. Wystarczy udać się na miasto, ludzie na siebie spoglądają, z zainteresowaniem lub nie, ale jednak definiujemy daną osobę po ubraniu czy zachowaniu. To zwyczajna sytuacja, więc nie ma co popadać w paranoję. Problem jest wtedy, kiedy monitoring znajduje się w miejscu zatrudnienia. Wiele ludzi głośno się przeciwko temu wypowiada, ale pracodawca ma tego typu prawo, z tym że musi o tym fakcie dać znać swoim pracownikom.

0 Comments

bhp
Autor: Campus Party Brasil
Źródło: http://www.flickr.com
Szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy odbywają się w rozmaitych miejscowościach naszego kraju, natomiast osób uczestniczących zawsze jest wielu. Najczęściej są one dostępne też online, co jest bardzo wygodne dla wszystkich uczestników.

0 Comments

szkolenia bhp
Autor: STILL
Źródło: TILL
Każdy profesjonalny pracodawca wie, że podtrzymanie właściwych standardów bezpieczeństwa w firmie jest jego głównym celem. Zatrudnieni pracownicy są bowiem chronieni przez specjalne przepisy prawne, które gwarantują im troskę o zdrowie i życie w czasie pełnienia obowiązków w pracy. W związku z takim stanem rzeczy we wszelkich warsztatach pracowniczych muszą zostać przeprowadzone fachowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa. Niestety wielu pracodawców zapomina o tym niebywale ważnym aspekcie, co oczywiście jest godne potępienia.