1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Wnętrze fabryki, hurtowni
Autor: Don Nunn
Źródło: http://www.flickr.com
Pożar jest żywiołem, którego to bardzo trudno czasami jest powstrzymać - nie dziwi więc fakt, że za każdym razem dbamy o to, aby w miejscach, gdzie się ukazuje, było jak najbardziej bezpiecznie. Jak łatwo się domyśleć najbardziej częstym miejscem ukazywania się pożarów są nasze własne mieszkania.

0 Comments

Namiot magazynowy
Problem okablowań w mieszkaniach zwykle bywa taki, że albo są niewiarygodnie dobrze kryte, albo też nie bywają ukryte w ogóle. Przy tych drugich z tego konkretnego powodu niewiarygodnie często odbywają się różne nieszczęścia lub najzwyczajniej przewód już do zupełnie niczego się nie może nadać, gdyż został on zerwany.

0 Comments

migawka - produkt
Autor: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com
Pojawienie się na świecie dziecka to cudowne doświadczenie, ale także powód do zmartwień dla młodego rodzica. Pragnie on umożliwić maluszkowi jak najlepsze warunki do jak najbardziej optymalnego rozwoju.

0 Comments

serwis picogaz
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Do monitoringu właściwego działania kotłowni gazowych stosuje się specjalne urządzenia do wykrywania ewentualnej obecności w atmosferze gazów palnych albo różnych trujących mieszanek.

0 Comments

odwzorowanie - przemysł
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Interesujesz się budownictwem i nowinkami w tym obszarze? A może planujesz dokonać budowy domu? Tak czy inaczej mogą zaciekawić Cię pomysły w tym zakresie.


Przykładowo listwa podokienna PVC sprawuje istotną funkcję w termoizolacji, bo zabezpiecza niezwykle dobrą szczelność oraz trwałość złącza pomiędzy parapetem a oknem.

0 Comments

grzałki
Autor: www.centro-therm.pl
Źródło: www.centro-therm.pl
Jakie są ich największe atuty? Nie poddają się ekstremalnym temperaturom i są dostosowane do najróżniejszych pieców. Kupimy je w marketach stacjonarnych i internetowych, a ich wykorzystanie jest bardzo znaczne.

0 Comments

zbiornik hydroforowy 100l
Autor: cogdogblog
Źródło: http://www.flickr.com
Hydroforowy zbiornik stanowi nieodłączny element każdego domu, który sprawia, że wodna izolacja może prawidłowo działać w wypadku, gdy dom nie jest podłączony do sieci wodociągów. Aby jednak cała konstrukcja spełniała swoje zadanie, musimy dobrze dobrać rozmiar zbiornika. Który zbiornik dobrać do klasycznego domu jednorodzinnego tak, by pracował on bezawaryjnie i sprawnie przez długi czas?

Czy wiemy jak istotne jest naczynie przeponowe?

0 Comments

naczynie przeponowe
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Kiedy chcemy, żeby nasza instalacja grzewcza właściwie pracowała, to musimy robić wszystko, by nie przychodziło w niej, do niekontrolowanego wzrostu ciśnienia. Przez to trzeba się upewniać, że znajdują się w niej wszelkie konieczne części.

0 Comments

mycie na wysokości
Autor: Sally Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Podnośniki koszowe wykorzystywane są na szeroką skalę. Są to urządzenia konieczne do robienia różnorodnych prac na wysokościach. Podnośniki koszowe dostępne są w rozmaitych modelach, rozróżniamy na przykład podnośniki koszowe teleskopowe.


Jeżeli ciekawią nas wyborne, wytrzymałe podnośniki koszowe Gdańsk z pewnością zaproponuje nam coś fascynującego.

0 Comments

elegancka pościel
Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety w łazienkach nie budzą dzisiaj żadnego zdziwienia. Producenci wielkoformatowych wydruków na ścianę już od kilku lat wykorzystują bezpieczne dla materiały, jakie są wytrzymałe na wilgoć oraz nie tracą nasycenia kolorystycznego, przez co mogą przetrwać w łazience na długi czas.