1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Wnętrze fabryki, hurtowni
Autor: Don Nunn
Źródło: http://www.flickr.com
Pożar jest żywiołem, którego to trudno czasami jest powstrzymać - nie dziwi więc fakt, że zawsze dbamy o to, by w lokalizacjach, gdzie występuje, było jak najbezpieczniej. Jak łatwo się zorientować najbardziej częstym miejscem ukazywania się pożarów są nasze własne domy.

0 Comments

Namiot magazynowy
Problem okablowań w mieszkaniach zazwyczaj jest taki, że albo są niewiarygodnie dobrze kryte, albo też nie bywają ukryte w ogóle. Przy tych drugich z tego powodu bardzo często odbywają się różne nieszczęścia albo najzwyczajniej przewód już do niczego się nie może nadać, gdyż został on przerwany.

0 Comments

migawka - produkt
Autor: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjście na świecie dziecka to rewelacyjne doświadczenie, lecz również powód do zmartwień dla młodego rodzica. Chce on umożliwić maluszkowi jak najlepsze warunki do jak najbardziej optymalnego rozwoju.

0 Comments

serwis picogaz
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Do monitoringu właściwego funkcjonowania kotłowni gazowych wykorzystuje się specjalne narzędzia do wykrywania ewentualnej obecności w atmosferze gazów palnych lub różnych toksycznych substancji.

0 Comments

odwzorowanie - przemysł
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteś zaciekawiony budownictwem i nowościami w tym obszarze? A może przymierzasz się do budowy domu? Tak czy siak mogą zaciekawić Cię rozwiązania w tym zakresie.


M.in. listwa podokienna PVC pełni ważna funkcję w termoizolacji, bo gwarantuje bardzo dobrą szczelność a także trwałość spoiwa między parapetem a oknem.

0 Comments

grzałki
Autor: www.centro-therm.pl
Źródło: www.centro-therm.pl
Jakie są ich największe plusy? Nie poddają się ekstremalnym temperaturom i są dostosowane do wielu pieców. Znajdziemy je w marketach stacjonarnych i online, a ich wykorzystanie jest bardzo znaczne.

0 Comments

zbiornik hydroforowy 100l
Autor: cogdogblog
Źródło: http://www.flickr.com
Zbiornik hydroforowy stanowi konieczny element każdego domu, który sprawia, że wodna izolacja może poprawnie działać w przypadku, gdy dom nie jest podłączony do sieci wodociągów. Aby jednak cała konstrukcja spełniała swoje zadanie, trzeba właściwie wybrać rozmiar zbiornika. Który zbiornik wybrać do standardowego jednorodzinnego domu tak, by pracował on bezawaryjnie i sprawnie przez dłuższy czas?

Czy wiemy jak istotne jest naczynie przeponowe?

0 Comments

naczynie przeponowe
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Jeśli pragniemy, aby nasza instalacja grzewcza właściwie działała, to powinniśmy robić wszystko, aby nie przychodziło w niej, do nadmiernego wzrostu ciśnienia. Dlatego musimy się upewnić, że pojawiają się w niej wszystkie niezbędne elementy.

0 Comments

mycie na wysokości
Autor: Sally Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Podnośniki koszowe używane są na rozległą skalę. Są to urządzenia niezbędne do wykonywania przeróżnych prac na wysokościach. Podnośniki koszowe dostępne są w rozmaitych modelach, rozróżniamy na przykład podnośniki koszowe teleskopowe.


Jeżeli ciekawią nas dobre, wytrzymałe podnośniki koszowe Gdańsk z pewnością zaproponuje nam coś ciekawego.

0 Comments

elegancka pościel
Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta w łazience nie budzi dzisiaj żadnego zdziwienia. Producenci wielkoformatowych wydruków już od kilku lat wykorzystują bezpieczne dla materiały, które są wytrzymałe na wilgoć oraz nie tracą kolorystycznego nasycenia, przez co potrafią przetrwać w łazience przez wiele lat.