1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Budownictwo jednorodzinne
Autor: XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło: XELLA Polska Sp. z o.o.
Postawienie domu jest procesem bardzo zaawansowanym i tak w sumie jest. Jesteśmy w stanie nawet przyznać, że to dzieło życia, gdyż sama budowa, tak naprawdę jest bardzo żmudna i wymagająca, a dodatkowo jest to inwestycja na całe życie. No bo właśnie jesteśmy w stanie się wyprowadzić w jedno miejsce, następnie w kolejne i tak dalej. Jednakże, jak pomyślimy w ten sposób o budowie domu, czyli raz zbudujemy, a następnie sprzedamy go i wybudujemy następny, to jest to na pewno inna skala.

Oferty lokali we Wrocławiu

0 Comments

Mieszkanie
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzedaż mieszkań przez deweloperów cały czas rośnie. Od niedawna obowiązuje nakaz, jaki nakłada na biorących kredyty na nabycie lokalu co najmniej 10 procentowego udziału własnego. Pomimo owych utrudnień, nowe mieszkania są kupowane jeszcze przed ich wybudowaniem.

0 Comments

developer wrocław
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Własne cztery kąty to marzenie wielu Polaków. Popyt na mieszkania jest bardzo duży. Z tego powodu wcale nie dziwi liczba nowych budynków, które powstają niemal w niemalże wszystkich miastach w Polsce. Oferta mieszkań na sprzedaż jest naprawdę duża, począwszy od mieszkań z rynku pierwotnego kończąc na lokalach z rynku wtórnego.

0 Comments

wykańczanie mieszkania
Autor: Olger Fallas
Źródło: http://www.flickr.com
Zakup swojego mieszkania to dla wielu rodzin bardzo poważna decyzja, wiążąca się jednocześnie z ogromnymi kosztami. Współcześnie nadal zdecydowana większość mieszkań kupowana jest na kredyt, brany często na wiele długich lat i mocno później obciążających domowy budżet.

Jak odnaleźć ciekawe mieszkanie z widokiem na morze?

0 Comments

nowe mieszkanie od dewelopera
Autor: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com
Zamieszkiwanie w bliskim sąsiedztwie morza to plan wielu osób, aczkolwiek nie każdy może sobie pozwolić na to, by je spełnić. Naturalnie wynika to z tego, że nieruchomości oferujące korzystny widok z okien są niewątpliwie kosztowniejsze od tych, jakie posiadają do zaoferowania trochę mniej interesujące krajobrazy rozciągające się za oknami. W jaki sposób odszukać nad morzem właściwą nieruchomość?