1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Budownictwo jednorodzinne
Autor: XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło: XELLA Polska Sp. z o.o.
Postawienie domu wydaje się procesem bardzo zaawansowanym i tak w istocie jest. Można nawet potwierdzić, że to dzieło życia, bo sama budowa, tak naprawdę jest dość żmudna i wymagająca, a dodatkowo jest to inwestycja na całe życie. No bo w sumie możemy się przeprowadzić w jedno miejsce, później w kolejne i tak dalej. Jednakże, jak pomyślimy w ten sposób o postawieniu domu, czyli raz wybudujemy, a później sprzedamy go i wybudujemy następny, to jest to zdecydowanie inna skala.

Oferty lokali we Wrocławiu

0 Comments

Mieszkanie
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzedaż mieszkań przez deweloperów cały czas rośnie. Od niedawna obowiązuje akt prawny, jaki nakłada na pobierających kredyty na zakup lokalu co najmniej 10 procentowego wkładu osobistego. Mimo owych skomplikowań, nowe mieszkania są nabywane jeszcze przed ich pobudowaniem.

0 Comments

developer wrocław
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Własne mieszkanie to marzenie wielu Polaków. Zapotrzebowania na mieszkania jest ogromny. Z tego powodu wcale nie zaskakuje ilość nowych inwestycji, jakie powstają prawie w niemalże wszystkich miastach w naszym kraju. Propozycja mieszkań na sprzedaż jest bardzo duża, zaczynając od lokali z rynku pierwotnego aż po mieszkania z rynku wtórnego.

0 Comments

wykańczanie mieszkania
Autor: Olger Fallas
Źródło: http://www.flickr.com
Zakup swojego mieszkania to dla wielu rodzin bardzo poważna decyzja, wiążąca się jednocześnie z ogromnymi kosztami. Współcześnie nadal zdecydowana większość mieszkań kupowana jest na kredyt, brany często na wiele długich lat i mocno później obciążających domowy budżet.

Jak odnaleźć ciekawe mieszkanie z widokiem na morze?

0 Comments

nowe mieszkanie od dewelopera
Autor: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com
Zamieszkiwanie w bliskim sąsiedztwie morza to plan wielu osób, aczkolwiek nie każdy może sobie pozwolić na to, by je spełnić. Naturalnie wynika to z tego, że nieruchomości oferujące korzystny widok z okien są niewątpliwie kosztowniejsze od tych, jakie posiadają do zaoferowania trochę mniej interesujące krajobrazy rozciągające się za oknami. W jaki sposób odszukać nad morzem właściwą nieruchomość?