1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

mieszkanie - marina
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej irytujących rzeczy, jakie mogą spotkać nas w kuchni są rozsypujące się przyprawy. Te, które przez długi czas zostają w paczkach, tracą swoje właściwości.

0 Comments

łazienka w białej kolorystyce
Autor: homestilo
Źródło: http://www.flickr.com
Nabywanie upominku dla bliskiej osoby nie jest w żadnym razie takie bezproblemowe jak mogłoby się wydawać. Gdy nadchodzi moment, kiedy to musimy po raz pierwszy wymyślić jakąś niespodziankę dla partnera to wydaje nam się, że w przyszłości będzie coraz prościej, gdyż lepiej poznamy drugą osobę.

0 Comments

elegancka pościel
Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta w łazience nie budzi dzisiaj żadnego zdziwienia. Producenci wielkoformatowych wydruków już od kilku lat wykorzystują bezpieczne dla materiały, które są wytrzymałe na wilgoć oraz nie tracą kolorystycznego nasycenia, przez co potrafią przetrwać w łazience przez wiele lat.

Naczynia z żeliwa

0 Comments

brytwanny żeliwne
Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
To w czym gotujemy, bywa tak samo ważne jak to, co gotujemy. Podstawą smakowitych dań są stosowne naczynia do gotowania. Choć dobór dobrych garnków nie jest łatwy, to wskazane jest w nie zainwestować, bo przecież chodzi tu o własne zdrowie.


Ktokolwiek kto gotuje, bądź jest zwolennikiem zdrowej kuchni, na pewno rozumie wartości brytfanny żeliwnej.


Podstawową zaletą naczyń żeliwnych jest szansa rozgrzania ich do dużych temperatur, co w rezultacie polepsza zalety smakowe potraw.

Doskonałe patelnie do grillowania

0 Comments

przemysł
Nie trzeba opuszczać mieszkania, by pozyskać doskonałej klasy grillowane dania. Wystarczy solidna patelnia do grillowania.


Potrawy grillowane są niezwykle smakowite oraz aromatyczne.

0 Comments

fototapety do kuchni
Autor: DA
Wszyscy wiedzą, iż sercem wszelakiego domu jest pomieszczenie kuchenne. To tutaj zbiera się pełna familia, aby codziennie jeść wspólne posiłki. To z tego miejsca roztaczają się prześliczne aromaty, jakie każdemu polepsza nastrój.

0 Comments

fotel
Autor: Matt
Źródło: http://www.flickr.com
Różne badania ekonomistów wskazują, że krajowi przedsiębiorcy nie inwestują w swoich pracowników. Można to odnotować wyraźnie w pensjach – w innych państwach, nawet tych na tym samym poziomie gospodarczym co Polska, są one sporo większe i nieustannie rosną.

Dobre )tapety i naklejki

0 Comments

różne naklejki
Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
W obecnych czasach, bywają dni w których każdy z nas przypomina stale spieszącego się królika z Krainy Czarów. To prawda, współczesny świat to stała pogoń za przemijającym czasem. Trudno przystanąć choć na moment,, przystanąć na środku ulicy, spojrzeć w górę i popatrzeć na świat: nieprzemijalność przedwojennych kamienic czy zauważyć zmieniające się barwy w mijanym każdego dnia parku.

0 Comments

Autor: Michelin
Jeśli jedziesz na zakupy do Łodzi, aby zakupić opony do samochodu, z pewnością ciekawą cię informacje, które pomogą ci w odpowiednim wyborze. Opony bowiem mają bez wątpienia wpływ na bezpieczne prowadzenie auta, dlatego nie można podejmować lekkomyślnych decyzji.