1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

mieszkanie - marina
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej irytujących rzeczy, jakie mogą spotkać nas w kuchni są rozsypujące się przyprawy. Te, które przez długi czas zostają w paczkach, tracą swoje właściwości.

0 Comments

łazienka w białej kolorystyce
Autor: homestilo
Źródło: http://www.flickr.com
Kupowanie prezentu dla zażyłej osoby nie jest w żadnym wypadku takie proste jak mogłoby się zdawać. Jeżeli nadchodzi moment, gdy to musimy po raz pierwszy wymyślić jakąś niespodziankę dla partnera to zdaje nam się, że później będzie coraz prościej, gdyż bliżej poznamy drugą osobę.

0 Comments

elegancka pościel
Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety w łazienkach nie budzą obecnie żadnego zdziwienia. Producenci wielkoformatowych wydruków już od kilku lat wykorzystują bezpieczne dla zdrowia, bezwonne materiały, jakie są odporne na wilgoć i nie tracą nasycenia kolorystycznego, przez co mogą przetrwać w łazience długi czas.

Naczynia z żeliwa

0 Comments

brytwanny żeliwne
Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
To w czym gotujemy, bywa tak samo ważne jak to, co gotujemy. Podstawą smakowitych dań są stosowne naczynia do gotowania. Choć dobór dobrych garnków nie jest łatwy, to wskazane jest w nie zainwestować, bo przecież chodzi tu o własne zdrowie.


Ktokolwiek kto gotuje, bądź jest zwolennikiem zdrowej kuchni, na pewno rozumie wartości brytfanny żeliwnej.


Podstawową zaletą naczyń żeliwnych jest szansa rozgrzania ich do dużych temperatur, co w rezultacie polepsza zalety smakowe potraw.

Doskonałe patelnie do grillowania

0 Comments

przemysł
Nie trzeba opuszczać mieszkania, by pozyskać doskonałej klasy grillowane dania. Wystarczy solidna patelnia do grillowania.


Potrawy grillowane są niezwykle smakowite oraz aromatyczne.

0 Comments

fototapety do kuchni
Autor: DA
Wszyscy ludzie wiedzą, iż sercem każdego domu jest kuchnia. To tu zbiera się cała rodzina, żeby codziennie jeść wspólne posiłki. To stąd roztaczają się prześliczne aromaty, jakie wszelkiemu poprawia humor.

0 Comments

fotel
Autor: Matt
Źródło: http://www.flickr.com
Różne badania ekonomistów wskazują, że krajowi przedsiębiorcy nie inwestują w swoich pracowników. Można to odnotować wyraźnie w pensjach – w innych państwach, nawet tych na tym samym poziomie gospodarczym co Polska, są one sporo większe i nieustannie rosną.

Dobre )tapety i naklejki

0 Comments

różne naklejki
Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
W obecnych czasach, bywają dni w których każdy z nas przypomina stale spieszącego się królika z Krainy Czarów. To prawda, współczesny świat to stała pogoń za przemijającym czasem. Trudno przystanąć choć na moment,, przystanąć na środku ulicy, spojrzeć w górę i popatrzeć na świat: nieprzemijalność przedwojennych kamienic czy zauważyć zmieniające się barwy w mijanym każdego dnia parku.

0 Comments

Autor: Michelin
Jeśli jedziesz na zakupy do Łodzi, aby zakupić opony do samochodu, z pewnością ciekawą cię informacje, które pomogą ci w odpowiednim wyborze. Opony bowiem mają bez wątpienia wpływ na bezpieczne prowadzenie auta, dlatego nie można podejmować lekkomyślnych decyzji.