1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

mieszkanie - marina
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej irytujących rzeczy, jakie mogą spotkać nas w kuchni są rozsypujące się przyprawy. Te, które przez długi czas zostają w paczkach, tracą swoje właściwości.

0 Comments

łazienka w białej kolorystyce
Autor: homestilo
Źródło: http://www.flickr.com
Nabywanie prezentu dla bliskiej osoby nie jest wcale takie proste jak mogłoby się zdawać. Jeśli nadchodzi moment, gdy to musimy po raz pierwszy wymyślić jakąś niespodziankę dla partnera to zdaje nam się, iż w przyszłości będzie coraz łatwiej, skoro bliżej poznamy drugą osobę.

0 Comments

elegancka pościel
Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety w łazienkach nie budzą dzisiaj żadnego zdziwienia. Producenci wielkoformatowych wydruków na ścianę już od kilku lat wykorzystują bezpieczne dla materiały, jakie są wytrzymałe na wilgoć oraz nie tracą nasycenia kolorystycznego, przez co mogą przetrwać w łazience na długi czas.

Naczynia z żeliwa

0 Comments

brytwanny żeliwne
Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
To w czym gotujemy, bywa tak samo ważne jak to, co gotujemy. Podstawą smakowitych dań są stosowne naczynia do gotowania. Choć dobór dobrych garnków nie jest łatwy, to wskazane jest w nie zainwestować, bo przecież chodzi tu o własne zdrowie.


Ktokolwiek kto gotuje, bądź jest zwolennikiem zdrowej kuchni, na pewno rozumie wartości brytfanny żeliwnej.


Podstawową zaletą naczyń żeliwnych jest szansa rozgrzania ich do dużych temperatur, co w rezultacie polepsza zalety smakowe potraw.

Doskonałe patelnie do grillowania

0 Comments

przemysł
Nie trzeba opuszczać mieszkania, by pozyskać doskonałej klasy grillowane dania. Wystarczy solidna patelnia do grillowania.


Potrawy grillowane są niezwykle smakowite oraz aromatyczne.

0 Comments

fototapety do kuchni
Autor: DA
Wszyscy wiedzą, iż sercem wszelakiego domu jest pomieszczenie kuchenne. To tutaj zbiera się pełna familia, aby codziennie jeść wspólne posiłki. To z tego miejsca roztaczają się prześliczne aromaty, jakie każdemu polepsza nastrój.

0 Comments

fotel
Autor: Matt
Źródło: http://www.flickr.com
Różne badania ekonomistów wskazują, że krajowi przedsiębiorcy nie inwestują w swoich pracowników. Można to odnotować wyraźnie w pensjach – w innych państwach, nawet tych na tym samym poziomie gospodarczym co Polska, są one sporo większe i nieustannie rosną.

Dobre )tapety i naklejki

0 Comments

różne naklejki
Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
W dzisiejszych czasach, zdarzają się dni w których każdy z nas przypomina bezustannie spieszącego się królika z Krainy Czarów. Fakt, współczesny świat to nieustanna gonitwa za uciekającym czasem. Ciężko zrobić sobie choć krótkie wakacje od życia, przystanąć na chodniku, rozejrzeć się dookoła i zobaczyć jaki piękny jest świat: piękno klasycznych kamienic czy zauważyć zmieniające się barwy w mijanym codziennie parku.

0 Comments

Autor: Michelin
Jeżeli jedziesz na zakupy do Łodzi, aby zakupić opony do auta, z pewnością ciekawą cię informacje, które pomogą ci we właściwym wyborze. Opony bowiem mają znaczący wpływ na bezpieczne prowadzenie auta, toteż nie można podejmować nieprzemyślanych decyzji.