1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wytrzymałość to ich pierwsza cecha.

0 Comments

Blacha na rąbek stojący
Autor: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński
Czyli o tym, z jakiej blachy robi się dziś urządzenia do ekstremalnych zastosowań przemysłowych.

Jestem pewien, że każdy z nas oglądał z zamiłowaniem program ekstremalne maszyny na kanale discovery. Jeżeli jednak nie oglądaliście tej, co jak co nieemitowanej już serii, pozwolę sobie na krótkie przypomnienie.

Reklama uliczna w dużym mieście

0 Comments

Reklama
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama uliczna jest jednym z bardziej atrakcyjnych sposobów na przedsięwzięcia marketingowe, jakiejkolwiek firmy, nawet tej malutkiej. Jest to bez wątpienia jedna z wielu rodzai reklamy jednak ze względu na swoją różnorodność tudzież wielką liczbę potencjalnych nabywców jest nadzwyczaj popularna. Jednocześnie jest to reklama "giętka", możemy ją bez problemu umieścić na obrzeżach miasta na właściwie dużej tablicy, jak też w centrum miasta na fasadzie budynku bądź zainstalować ją jako całościową część budki przystanku.

0 Comments

szkło
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Współczesne projekty architektoniczne charakteryzują się coraz to nowymi trendami, zwłaszcza w obrębie łączenia elementów. Z każdym kolejnym rokiem są tworzone interesujące wzory i zajmujące kompozycje. Jednym ze naturalnych elementów nowego designu są szklane elementy w przestrzeniach biurowych. Już Stefan Żeromski w „Przedwiośniu” mówił o szklanych domach mogących znajdować się na ziemiach Polski, były one elementem nowoczesności i bogactwa, ukazywały marzenia bohatera. Obecne szklane domy dla wielu również są istotnym symbolem – kojarzą się z owocną karierą zawodową i stabilnością pieniężną.

0 Comments

fototapety
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Przeglądając fotografie wielu mieszkań i domów często można zauważyć na nich wspaniałe pejzaże, cuda architektury albo zwierzęta. Duża część z tego typu obrazów to nic innego, jak klasyczne fototapety, jakie od pewnego czasu są ogromnie popularne wśród osób które urządzają swoje domy i mieszkania.

Jakie rzeczy wytwarzamy z wytrzymałej blachy

0 Comments

Przykład konstrukcji stalowej   pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Autor: bgeissl
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Czyli o tym, z jakiego rodzaju stali tworzy się dziś maszyny do ekstremalnych zastosowań przemysłowych.

Założę się, że niejeden z nas oglądał z pasją program ekstremalne maszyny na discovery Channel. Jeżeli jednak nie pamiętacie tej, bądź co bądź leciwej już serii, pozwolę sobie na krótkie przypomnienie.

Elegancka i odporna elewacja z klinkieru

0 Comments

elewacja
Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland
Wybór budulca, z jakiego zostanie sporządzona fasada budynku, to decyzja podejmowana już na etapie pomysłu. Zazwyczaj, rozważane alternatywy, to zastosowanie tynku, bądź ukończenie elewacji klinkierowej. Na korzyść cegły przemawiają szczególnie idealne atrybuty techniczne.

0 Comments

wiedza
Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER
Trudno wyobrazić sobie szczęście młodych małżonków po dostaniu kluczy do swojego dopiero co kupionego mieszkania. Niekiedy to mieszkanie jest małe, ma dwa niewielkie pokoje i taką samą łazienkę i kuchnię.