1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wytrzymałość to ich pierwsza cecha.

0 Comments

Blacha na rąbek stojący
Autor: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński
Piszę o tym, z jakiej blachy produkuje się dziś maszyny do trudnych zastosowań przemysłowych.

Założę się, że niejeden z nas śledził z zamiłowaniem program ekstremalne maszyny na kanale discovery. Jeżeli jednak nie śledziliście tej, co jak co starej już serii, pozwolę sobie na krótkie streszczenie.

Reklama uliczna w dużym mieście

0 Comments

Reklama
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna jest jednym z bardziej atrakcyjnych strategii na działania marketingowe, każdej firmy, nawet tej malutkiej. Jest to bez wątpliwości jedna z bardzo wielu postaci reklamy chociaż ze względu na swoją różnorodność oraz znaczną liczbę potencjalnych klientów jest ogromnie popularna. Jednocześnie jest to reklama "giętka", możemy ją swobodnie umieścić na obrzeżach miasta na stosownie dużej tablicy, jak i w przestrzeni miejskiej na frontonie budynku bądź zamontować ją jako integralną część budki przystanku.

0 Comments

szkło
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Nowoczesne projekty architektoniczne charakteryzują się coraz to nowymi trendami, szczewgólnie w obrębie łączenia materiałów. Z każdym następnym rokiem są tworzone interesujące wzory i zajmujące kompozycje. Jednym ze stałych elementów nowoczesnego designu są szklane detale w przestrzeniach korporacyjnych. Już autor w „Przedwiośniu” mówił o szklanych domach mogących znajdować się na terenach Polski, były one elementem nowoczesności i bogactwa, ukazywały marzenia bohatera. Współczesne szklane domy dla wielu również są istotnym symbolem – kojarzą się z owocną karierą zawodową i stabilnością finansową.

0 Comments

fototapety
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Oglądając fotografie wielu domów i mieszkań często można zauważyć na nich przepiękne pejzaże, cuda architektury albo zwierzęta. Duża część z takich obrazów to nic innego, jak fototapety, które od pewnego czasu cieszą się ogromną popularnością wśród osób urządzających swoje domy i mieszkania.

Jakie rzeczy wytwarzamy z wytrzymałej blachy

0 Comments

Przykład konstrukcji stalowej   pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Autor: bgeissl
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Piszę o tym, z jakiego rodzaju stali tworzy się dziś urządzenia do ekstremalnych zastosowań przemysłowych.

Jestem pewien, że niejeden z nas śledził z zamiłowaniem program ekstremalne maszyny na discovery Channel. Jeżeli jednak nie pamiętacie tej, co jak co leciwej już serii, pozwolę sobie na szybkie przypomnienie.

Elegancka i odporna elewacja z klinkieru

0 Comments

elewacja
Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland
Selekcja surowca, z którego zostanie stworzona elewacja budynku, to decyzja podejmowana już na etapie projektu. W większości wypadków, rozważane wybory, to zastosowanie tynku, bądź zakończenie elewacji klinkierowej. Na korzyść cegły przemawiają przede wszystkim znakomite parametry techniczne.

0 Comments

wiedza
Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER
Trudno wyobrazić sobie szczęście młodych małżonków po dostaniu kluczy do swojego dopiero co kupionego mieszkania. Niekiedy to mieszkanie jest małe, ma dwa niewielkie pokoje i taką samą łazienkę i kuchnię.