1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

kadr - buty
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet w najlepszy sposób zaplanowana zabawa weselna mogłaby być zepsuta przez kiepską muzykę. Z tego też powodu zanim zatrudnisz jakiegokolwiek konferansjera, warto go dobrze zapoznać.

Parę podpowiedzi dla planujących wyjazd

0 Comments

niebo
Autor: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz spędzić urlop w naszym kraju, masz tak naprawdę 16 możliwości - tzn. w każdym województwie jest coś atrakcyjnego. I choć ostatnio wśród Polaków bardziej w modzie są wczasy zagraniczne, to i tak Zakopane, Gdańsk, Chełmno, Władysławowo bądź Sopot są takimi miejscami, które jak najbardziej warto zobaczyć.

0 Comments

Pracownik produkcyjny
Autor: Official USS Theodore Roosevelt (CVN 71) Page
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj, najbardziej poszukiwanymi pracownikami są osoby mające wykształcenie techniczne, często w jednej tylko specjalności. Nie jest tajemnicą, że niezwykle rozchwytywani są właściciele dyplomu spawacza i to nie wyłącznie w Polsce. Do prawnego piastowania tego zawodu wymagane są specjalne pozwolenia, także nieco wrodzonego talentu manualnego.

0 Comments

Usługi dźwigowe
Autor: Mark Turnauckas
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie jest sporo takich spraw, w jakich człowiek próbuje jak najbardziej sobie pomóc a co za tym następuje też wesprzeć się fizycznie. Bez wątpienia bowiem częste dźwiganie masywnych przedmiotów może wieść do nieodwracalnego zranienia na przykład kręgosłupa bądź mięśni, co potem może mieć wyjątkowo negatywny wpływ na nasze samopoczucie i na nasze zdrowie.

0 Comments

budownictwo
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Automatyka zdaje egzamin na co dzień w wielu różnych kategoriach działań – zarówno w biznesie, jak i w szeroko rozumianej produkcji. Automatyka potęguje i zmniejsza czas konieczny do realizacji poszczególnych zadań.

0 Comments

góry izerskie
Autor: www.szklarskaporeba.pl
Źródło: www.szklarskaporeba.pl
Każdy z nas niezaprzeczalnie nie raz miał sytuację w życiu, gdy potrzebował przyrząd, którego nawet nie potrafił nazwać. Często się przydarza, iż lansujemy sobie w głowie coś czego zdaje nam się, iż nie ma.

0 Comments

koła do wózków
Autor: tablexxnx
Źródło: http://www.flickr.com
Wiemy, że bez co poniektórych wynalazków nie mogłoby być dzisiaj normalnego życia. Przywykliśmy do wygody i jakby ich zbrakło, to trudno by nam było żyć.

Jak zadbać o czystość swego samochodu?

0 Comments

pomysł
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelki kierowca wie, iż trzeba czasami zatroszczyć się o własny samochód trochę bardziej niżeli za pośrednictwem samych wyłącznie wycieraczek. Można to zrobić przed własnym garażem albo jadąc do publicznej myjni.

Wytwarzanie a także użycie sprężyć ściskanych

0 Comments

sprężyna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Nowoczesna technologia oferuje człowiekowi dużo możliwości rozwoju. Przykładem mogą być między innymi sprężyny ściskane. Produkuje się je z reguły ze specjalnego drutu sprężynowego, nierdzewnego, galwanicznego bądź standardowego, zależy to od tego, których sprężyn oczekuje klient i jakie będzie ich wykorzystanie. Typ sprężyn ściskanych inaczej nazywany jest mianem sprężyn naciskowych. Mogą przybierać one kształt walca czy stożka, ich długość także jest dowolna. Różnią się między sobą dodatkowo rodzajami zakończeń. Z reguły wyposażone są w specjalne oczko, niekiedy mogą być szlifowane. Spore znaczenie dla charakteru sprężyn ma naturalnie średnica samego drutu, który jest używany w ich wytwarzaniu. Jakie jest wykorzystywanie sprężyn naciskowych?

Czyste odbicie - lustra stosowane w przemyśle

0 Comments

lustra
Autor: jgbarah
Źródło: http://www.flickr.com
Można dojść do wniosku, że jednym z najdonioślejszych momentów w dziejach świata była chwila, gdy człowiek pierwszy raz zobaczył swoje odbicie. Prawdopodobnie rzucił okiem po prostu na kałużę po opadach. W następnych tysiącleciach zaczęto tworzyć prawdziwe lustra – zazwyczaj produkowano je z kawałka silnie wypolerowanego metalu. Dopiero mądrzejsze cywilizacje odkryły, jak można wytworzyć lustro szklane.