1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

kadr - buty
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet w najlepszy sposób zaplanowana zabawa weselna mogłaby być zepsuta przez kiepską muzykę. Z tego też powodu zanim zatrudnisz jakiegokolwiek konferansjera, warto go dobrze zapoznać.

Parę podpowiedzi dla planujących wyjazd

0 Comments

niebo
Autor: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chciałbyś spędzić wakacje w Polsce, masz tak naprawdę aż 16 możliwości - tzn. we wszystkich województwach jest coś ciekawego. I chociaż ostatnio wśród naszych rodaków bardziej w modzie są wakacje za granicą, to tak czy siak Zakopane, Warszawa, Kazimierz Dolny, Mikołajki albo Międzyzdroje są tymi miejscami, które warto ujrzeć.

0 Comments

Pracownik produkcyjny
Autor: Official USS Theodore Roosevelt (CVN 71) Page
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj, najbardziej poszukiwanymi pracownikami są osoby mające wykształcenie techniczne, często w jednej tylko specjalności. Nie jest tajemnicą, że niezwykle rozchwytywani są właściciele dyplomu spawacza i to nie wyłącznie w Polsce. Do prawnego piastowania tego zawodu wymagane są specjalne pozwolenia, także nieco wrodzonego talentu manualnego.

0 Comments

Usługi dźwigowe
Autor: Mark Turnauckas
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz jest sporo takich spraw, w których człowiek próbuje jak w najwyższym stopniu sobie pomóc a co za tym następuje także wesprzeć się fizycznie. Jak wiadomo bowiem częste noszenie masywnych przedmiotów może kierować do nieodwracalnego uszkodzenia na przykład kręgosłupa lub mięśni, co w następnej kolejności może posiadać wyjątkowo ujemny wpływ na nasze nastawienie i na nasze zdrowie.

0 Comments

budownictwo
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Automatyzacja zdaje egzamin na co dzień w wielu rozmaitych kategoriach – zarówno w biznesie, jak i w produkowaniu różnych dóbr. Automatyka potęguje i skraca czas konieczny do realizacji poszczególnych działań.

0 Comments

góry izerskie
Autor: www.szklarskaporeba.pl
Źródło: www.szklarskaporeba.pl
Każdy człowiek z całą pewnością nie raz miał sytuację w życiu, gdy potrzebował przyrząd, którego nawet nie potrafił nazwać. Nagminnie się przydarza, iż wyobrażamy sobie w głowie coś czego zdaje nam się, że nie ma.

0 Comments

koła do wózków
Autor: tablexxnx
Źródło: http://www.flickr.com
Wiemy, że bez niektórych rozwiązań nie byłoby dzisiaj normalnego życia. Przywykliśmy do wygody i jakby ich zabrakło, to trudno by nam było żyć.

Jak zadbać o czystość swego samochodu?

0 Comments

pomysł
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelki kierowca wie, iż trzeba czasami zatroszczyć się o własny samochód trochę bardziej niżeli za pośrednictwem samych wyłącznie wycieraczek. Można to zrobić przed własnym garażem albo jadąc do publicznej myjni.

Wytwarzanie a także użycie sprężyć ściskanych

0 Comments

sprężyna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Współczesna technologia proponuje człowiekowi sporo możliwości rozwoju. Przykładem mogą być chociażby sprężyny ściskane. Produkuje się je najczęściej ze specjalnego drutu sprężynowego, nierdzewnego, galwanicznego albo standardowego, w zależności od tego, jakich sprężyn potrzebuje konsument i jakie będzie ich zastosowanie. Typ sprężyn ściskanych inaczej określanym jest mianem sprężyn naciskowych. Mogą przybierać one kształt walca czy stożka, ich długość także jest dowolna. Różnią się między sobą ponadto typami zakończeń. Przeważnie wyposażone są w specjalne oczko, czasami mogą być szlifowane. Ogromne znaczenie dla charakteru sprężyn ma oczywiście średnica samego drutu, który jest używany w ich produkcji. Jakie jest wykorzystywanie sprężyn naciskowych?

Czyste odbicie - lustra stosowane w przemyśle

0 Comments

lustra
Autor: jgbarah
Źródło: http://www.flickr.com
Można powiedzieć, że jednym z najdonioślejszych momentów w dziejach ludzi był dzień, kiedy człowiek pierwszy raz obejrzał swoje odbicie. Prawdopodobnie popatrzył po prostu na kałużę po deszczu. W następnych mileniach zaczęto budować stałe lustra – zazwyczaj robiono je z kawałka mocno wypolerowanego metalu. Dopiero mądrzejsze cywilizacje odkryły, jak da się zrobić lustro ze szkła.